Максим Слободянюк — обличчя національного рейтингу «ТОП 100: Гордість України. Чоловіки»

22 березня в Одеському національному академічному театрі опери та балету пройшла урочиста церемонія нагородження фіналістів рейтингового проекту Ельвіри Гаврилової «ТОП 100: Гордість та краса України». Головною метою рейтингу було показати Одесі, Україні і всьому світові, що в нашій країні є кращі представники нації: найуспішніші, найталановитіші, найгарніші, найдосвідченіші чоловіки і жінки, якими ми маємо пишатися.

В рамках рейтингу було створено два яскравих глянцевих каталоги «Гордість та краса України. Жінки» і «Гордість України. Чоловіки». Фіналісти, чиї ім’я увійшли в історію, виходили на сцену Одеського оперного театру, де їм вручали почесні нагороди.

Обличчям чоловічого каталогу став кращий молодий винахідник сівту (WIPO), підприємець, інвестор, засновник і керівник міжнародної інвестиційної компанії «Nika Tech Family», власник бізнес-влогу Seeds for champs — Максим Слободянюк.

Максим Слободянюк із дружиною

Максим і його команда ставлять перед собою масштабні важливі задачі і успішно долають будь-які труднощі. Холдинг «Nika Tech Family», засновником якого є Максим Слободянюк, працює у сфері IT і діджитал-технологій. Завдяки нестандартному мисленню, схильності до математичного аналізу, а також великому прагненню бути багатим і успішним, Максим ще зовсім в юному віці зміг розібратися в роботі Visa і Mastercard, знайшовши багато проколів в системі. Запатентувавши свої «знахідки» у 16 років, юний геній був удостоєний другої за значимістю в області науки нагороди після Нобелівської премії – медалі Кращого молодого винахідника світу, наданої Всесвітньою Організацією Інтелектуальної Власності (WIPO) в Женеві.

Читайте также:   Tesla оголосила про початок продажів електромобілів у сусідів України

Також молодий винахідник удосконалив систему електронного підпису, без якого неможливо сьогодні уявити будь-які фінансові операції.

Зараз проекти Максима Слободянюка допомагають бізнесам по всьому світу. Створена на базі синергії система налаштована таким чином, що чим успішнішими стають її клієнти, тим більшим росте холдинг. Сьогодні у «Nika Tech Family» хоче працювати кожен, так як всередині фонду вибудовані чесні Win-Win стратегічні партнерства.

Робота Максима приносить неймовірну користь суспільству. Він є кумиром сьогодення, на яких має рівнятись зростаюче покоління.

Наші фотографи:

Vyacheslav Kotlyarenko
kotlyarenkophoto

photo@innapachkina

За надання шикарних авто висловлюємо подяку:

Офіційному дилеру Volkswagen в Одесі – Автомобільний Дім

Компанії Emerald Motors, офіційному дилеру BMW, MINI & BMW Motottad в Одесі

Читайте также:   Netflix зніме документальний серіал про Іллю Ліхтенштейна, якого звинуватили в крадіжці біткоїнів

Читайте також: СЕРГІЙ ГОНЧАРУК — ФІНАЛІСТ РЕЙТИНГУ «ТОП 100: ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ. ЧОЛОВІКИ» В НОМІНАЦІЇ «ОДЕСИТ РОКУ»

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *