Максим Рудік, керівник європейської групи форекс компаній, в ТОП-100 найуспішніших чоловіків України

Серед фіналістів ТОП-100 керівник європейської групи компаній ЦБТ Максим Рудік

Багатьом українцям надовго запам’ятається надзвичайна подія весни 2019, що за розмахом здатна була позмагатися с міжнародними фестивалями — церемонія нагородження фіналістів відразу двох всеукраїнських рейтингів — ТОП-100 «Гордість України. Чоловіки» і «Гордість і краса України. Жінки». Редакційна рада розглянула понад три тисячі заяв, серед яких були відібрані 100 найяскравіших представниць прекрасної статі і 100 найдостойніших чоловіків. До їх числа увійшов керівник європейської групи компаній «Центр Біржових Технологій» Максим Рудік. Фінансист впевнений, що такі заходи необхідні для того, щоб видатних українців знали не тільки в нашій країні, а й за кордоном.

Саме на це спрямовані зусилля Ельвіри Гаврилової — автора ідеї та продюсера проекту, що стартував в 2018 році з жіночого рейтингу, і викликав справжній фурор в суспільстві. З величезним успіхом пройшли і церемонії нагородження найталановитіших дітей і кращих компаній України. Відзначимо, що чоловічий рейтинг в 2019 році був оголошений вперше. При відборі фіналістів враховувався не тільки їх успіх в певній сфері діяльності, але і користь для країни і суспільства.

Максим Рудік, керівник європейської групи брокерских компаній та визнаний експерт у сфері світових фінансових ринків

Максим Рудік, фінансист і компетентний експерт, отримав заслужену нагороду з рук переможця в рейтингу кращих компаній

Фахівцями Центру Біржових Технологій проводиться величезна робота, націлена на те, щоб кожна людина навчилася планувати свій бюджет, вигідно інвестувати, грамотно вести бізнес, створювати джерела пасивного доходу. Одного разу відкривши для себе світові фінансові ринки і оцінивши їх перспективність, Максим Рудік вирішив досконально вивчити цю сферу. Його наполегливість і цілеспрямованість зробили свою справу — він не тільки побудував свій бізнес на фінансових ринках, а й став експертом, який готовий ділитися своїм досвідом з клієнтами. Представник Центру Біржових Технологій та України в Європі заслужив репутацію компетентного фахівця в сфері фінансів. Перш, ніж дати рекомендацію клієнтові, експерт на своїх коштах тестує той чи інший інвестиційний проект на фінансових ринках. Багато клієнтів збільшили свій капітал завдяки грамотному управлінню активами.

Фіналіст чоловічого ТОПу в номінації «Бізнес» Максим Рудік — фінансист, гідний визнання і нагород

Солідний представник ГК ЦБТ на церемонії нагородження фіналістів ТОП-100 чоловіків

Кожен фіналіст рейтингу вносить свою лепту в розвиток і процвітання нашої країни. І нагорода в номінації «Бізнес», яку присуджено Максиму Рудіку свідчить про високу оцінку його особистого внеску. Керівник європейської групи форекс компаній, експерт у сфері фінансових ринків, гідно представляє Україну в Європі. До авторитетної думки досвідченого фінансиста прислухаються не тільки вітчизняні бізнесмени, а й закордонні. Досвід побудови свого бізнесу на фінансових ринках, яким ділиться бізнесмен, багатьом людям відкриває нові можливості для підвищення рівня життя.

«Я пишаюсь тим, що став фіналістом чоловічого рейтингу. Для мене це стимул для подальшого зростання у фінансовій сфері. Як керівник представництв форекс-компан в ​​Польщі, Португалії, Угорщини, я планую розширювати присутність компанії і в інших європейських країнах», — підкреслив фінансист.

Вас цікавить діяльність фіналіста рейтингу найуспішніших чоловіків України або ви маєте питання, щодо фінансів та інвестування? Якщо хочете більше дізнатися про фінансові ринки та збільшити свої доходи, читайте його блог і ставте питання, які вас цікавлять.

Читайте также:   В Австралії розводити пари буде штучний інтелект

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *