Кулеба повідомив про масову евакуацію українців з Єгипту, Шарм-ель-Шейха та Шрі-Ланки

Також багато наших громадян застрягло на кордоні з Польщею

У вівторок почали вивозити українських туристів, яким скасували рейси через закриття авіасполучення. Тільки з Єгипту протягом 17 березня вилетіло шість літаків SkyUp Airlines, повідомив глава МЗС України Дмитро Кулеба на своїй сторінці в Facebook.

– Єгипет – SkyUp Airlines почав вивозити наших людей з Шарма, за що компанії велика подяк. Вранці вже 5 літаків на Бориспіль, 1 – на Львів. Консул допомагає. Спільно з Владиславом Кріклієм працюємо з туроператорами й авіакомпаніями, щоб допомогти нашим громадянам, – підкреслив Кулеба.

Він додав, що на Шрі-Ланці застрягли 105 громадян України, посольство займається питанням їх евакуації. Щодо евакуації українців з Польщі Кулеба заявив, що вирішується питання про виділення додаткових автобусів для пунктів пропуску на кордоні.

– Завдяки домовленостям наших прикордонників з польськими наші автобуси заїжджають до Польщі, збирають наших людей і перевозять їх на територію України. Консули допомагають, в окремих випадках працюють прямо на кордоні, – запевнив Кулеба.

У МЗС при цьому підкреслили, що 17 березня з Шарм-ель-Шейха було повернуто 1,5 тисячі українців. Так, в Бориспіль прибуло 6 рейсів (на них прилетіло тисяча сто сорок шість українців). Ще 2 літаки прибули до Львова, один – в Харкова.

У свою чергу в Госпогранслужбі заявили, що з 00:00 16 березня по 6:00 17 березня виділеними органами місцевої влади автобусами забезпечено доставку в Україну майже 3,4 тисячі українців. Переміщення громадян здійснювалося через пункти пропуску:

“Ягодин-авто” (з польської сторони – “Дорохуськ”) – 890 українців, “Рава-Руська” ( “Хребенне”) – 1550 осіб, “Краковець” ( “Корчева”) – 950 осіб.

Станом на 17 березня у світі від наслідків коронавіруса померли 7 тис. 85 осіб, заразилися 174 тис. 300 осіб. У світі число жертв інфекції COVID-19 досягла 7 тисяч 85 осіб за станом на ранок вівторка, 17 березня.

В Україні на коронавірус COVID-19 захворіли вже 7 осіб. Одна пацієнтка померла від коронавіруса.

Читайте также:   У Болгарії пройшов великий фестиваль «Танцюй Українське» (ФОТО)

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *