Кріптобіржа втратила $190 млн через смерть засновника

Кріптовалютна біржа в Канаді QuadrigaCX винна своїм клієнтам приблизно 190 млн доларів. Головна причина цього — засновник і СЕО цієї біржі Джеральд Коттен, який був единою людиною, що знала паролі від “холодних” гаманців з фондами, помер від хвороби Крона в індійському містечку Джайпур у грудні 2018 року.

Дотримуючись стандартних методів забезпечення безпеки, прийнятими багатьма власниками кріптовалют, QuadrigaCX зберігала переважну більшість своїх кріптовалютних активів в «холодному гаманці», тобто в цифровому гаманці, який не був підключений до Інтернету. Міра призначена для запобігання зломів, які регулярно виснажують гарячі гаманці на мільйони доларів.

Коттен особисто відповідав за зберігання фондів і кріптовалют, і не давав іншим членам команди доступ до них. У його вдови залишився ноутбук покійного, проте він зашифрований, а вдова стверджує, що не знає пароля до гаманців. Технічні експерти на даний момент не змогли його зламати. Записів про бізнес Коттен також не залишив.

Читайте также:   Американскую торговую палату в Украине впервые возглавит женщина

Доступ до звичайних коштів клієнтів зараз також призупинено через претензії з боку Канадського імперського комерційного банку, який знайшов порушення в процедурі проведення платежів.

Читайте також: ПРИБУТОК FACEBOOK ВИРІС НА 40%

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *