Компанія Johnson & Johnson подала заявку на реєстрацію COVID-вакцини в США

Розроблена компанією вакцина має разову дозу

Johnson & Johnson подала заявку на дозвіл на екстрене використання своєї вакцини проти коронавірусу в США. У компанії заявили, що готові почати постачання продукту відразу ж після того, як отримають дозвіл, пише Politico.

– Після отримання дозволу на нашу дослідницьку вакцину COVID-19 для екстреного використання ми готові почати постачання. Ми в терміновому порядку працюємо над тим, щоб якомога швидше зробити нашу вакцину доступною для населення, – підкреслив головний науковий співробітник J & J Пол Стоффельс.

Розроблена компанією вакцина має разову дозу. На думку представників громадської охорони здоров’я, вона буде мати вирішальне значення для вакцинації “вразливих, важкодоступних і навіть скептично налаштованих людей”. Важливо, що її можна зберігати у звичайних холодильниках, на відміну від інших варіантів, для яких потрібні надхолодні морозильні камери.

Читайте также:   В Мінінформ показали ролики з гендерної рівності при виборі професії

Раніше компанія повідомляла, що її вакцина показала ефективність 66%.

Johnson & Johnson вже уклала контракт з Євросоюзом на постачання вакцини. У разі вдалого завершення випробувань і реєстрації препарату, Johnson & Johnson планує випускати 1 млрд доз вакцини на рік. Україна є однією з країн, які звернулися до компанії з проханням надати вакцину після завершення дослідження.

Україна також повинна отримати в цьому місяці 117 тисяч доз американської Pfizer-BioNTech в рамках ініціативи Covax.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *