Глава НБУ звинуватив польський офіс PayPal в навмисному затягуванні запуску платіжної системи в Україні

Після тривалої перерви з’явився черговий привід згадати одну з найболючіших для українських айтішників тем. Звичайно ж, мова про запуск PayPal в Україні, який невпинно обговорюють останні десять років, як мінімум. Привід цей надав сам глава Національного банку України (НБУ) Яків Смолій. У свіжому інтерв’ю він назвав конкретну причину, що заважає запуску PayPal в Україні. Точніше кажучи, глава регулятора поклав всю провину на регіональний польський офіс PayPal, який, за словами Смолія, навмисно затягує процес.

«Ми два роки тому вели активні переговори щодо запуску PayPal в Україні. Можливо, я помиляюся, але скажу відверто особиста думка: найближчий до України офіс PayPal знаходиться в Польщі і очолює її громадянин нашої сусідньої північної країни. Він, може, і стримує можливість використання цього інструменту, щоб наші IT-фахівці, що працюють на іноземні компанії, не могли через PayPal отримувати кошти в Україну», – цитує слова глави НБУ джерело.

Читайте также:   Норвегія — світовий лідер з електрифікації автотранспорту

Глава НБУ окремо нагадав, що зараз PayPal працює в Україні частково, а саме – українці можуть поповнювати рахунки і використовувати сервіс поряд з іншими доступними для оплати товарів і послуг різних компаній. Втім, як показує практика, деякі зарубіжні магазини обмежують можливість використання PayPal як спосіб оплати для українських користувачів.

Нагадаємо, в кінці серпня минулого року на український ринок вийшла дочірня компанія PayPal – Xoom, після чого багато хто заговорив про швидкий вихід самої PayPal на ринок України. Але незабаром після цієї події відомий Максим Нефедов, який недавно вступив на посаду глави Державної митної служби, прямо заявив, що PayPal просто нецікавий ринок України, тому і повноцінного запуску ніхто не планує.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *