Білоруські вчені розробили електричний родстер, який «зможе позмагатися з Tesla» і представили його президенту країни

Два роки тому президент Білорусі протестував Tesla Model S і доручив розробникам першого білоруського електромобіля рівнятися на його рівень. Представники Національної академії наук зрозуміли його слова буквально і розробили «електричний родстер, який зможе позмагатися з Tesla».

Новинку разом з іншими зразками білоруського електромобілебудування продемонстрували Олександру Лукашенко під час відвідування республіканського полігону для випробувань мобільних машин Об’єднаного інституту машинобудування Національної академії наук.

Експериментальний зразок білоруського родстера являє собою двомісний електромобіль-кабріолет класу М1. За словами творців, він легкий і маневровий, а також володіє поліпшеними динамічними характеристиками. Електричний спорткар здатний розвивати швидкість до 170 км/год і долати відстань у 270 км без підзарядки. Корпус для моделі поки не готовий, він був представлений тільки в якості макета. З іншого боку, ця особливість дозволяє більш детально розглянути платформу новинки, зібрану на місцевій елементній базі.

Читайте также:   DXS Technology придбає розробника ПЗ Luxoft за $2 мільярди

Для порівняння, представлений в кінці 2017 року електрогіперкар Tesla Roadster отримав час розгону до 100 км/год на позначці 1,9 сек, максимальну швидкість 400 км/год, акумуляторну батарею на 200 кВтг, запас ходу не менше 1000 км і цінник від $200 тис.

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *