Франція рятує і людей, і бізнес

Франція вийде з ізоляції, звичайно ж, не без втрат, але уряд бореться за їх мінімізацію. Зокрема тут передбачено цілий ряд антикризових заходів, спрямованих на підтримку бізнесу – з одного боку, та рядових працівників – з іншого. Сьогодні ми розповімо про деякі з них.

Можливість перевести співробітників на часткову незайнятість

Компанії отримали можливість розвантажити свій бюджет і відправити частину або повний склад працівників на допомогу по тимчасовому безробіттю. У цьому випадку компанія повідомляє регіональну директорію про працю та зайнятість про своє рішення перейти на часткову або повну незайнятість. При цьому компанія компенсує співробітникам, чия зарплата нижче МРОТ (приблизно 1200 євро) 100% виплат і 70% тих, чия заробітна плата вище МРОТ, гроші йдуть без урахування податкового вирахування, тобто «Брудними». Найважливіше – держава повертає компаніям виплачені допомоги за допомогою субсидій.

Відрахування й податки

Індивідуальним підприємцям і юридичним особам дозволено тимчасово анулювати їх відрахування в березні й квітні. Анулювати – не означає скасувати. Комунальні платежі та оренда для бізнесу також перейшли в розстрочку.

Держава надає держкредити, програму кредитної підтримки та медіаторів між банками й бізнесом. Можуть надати субсидії: якщо у ІП є реальна втрата доходу в порівнянні з березнем 2019, тобто можливість отримати разовий конверт у розмірі 1500 євро.

Звільнити працівника під час вірусу?

Одночасно з підтримкою бізнесу, уряд вживає низку заходів для захисту працівників. Наприклад, існують серйозні перешкоди для переривання випробувального терміну або звільнення під час пандемії коронавіруса. Навіть якщо співробітник не підійшов за своїми якостями й навичкам, потрібно бути дуже обережним з його звільненням! Зворотний бік – навряд чи хтось стане наймати персонал у теперішній час. Втім, за статистикою ми бачимо, що співробітники кадрових служб активно працюють на фрілансі й продовжують проводити відбір кандидатів – з відстрочкою прийняття рішення на кращі часи.

Читайте также:   Інститут IfW погіршив прогноз зростання німецької економіки на 2021 рік

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.