Через зміни клімату до 2050 року світова економіка постраждає на 23 трильйони доларів

Через зміни клімату економіка постраждає на 23 трильйони доларів

Одна з найбільших страхових компаній світу – Swiss Re – провела дослідження і з’ясувала, що наслідки зміни клімату до 2050 року призведуть до скорочення виробництва економіки планети на 11-14%. Таким чином, світова економіка постраждає на суму до 23 трильйонів доларів.

У компанії заявили, що в цьому випадку деякі азіатські країни втратять третину свого багатства.

“Наш аналіз демонструє потенційні витрати, з якими може зіткнутися економіка, якщо держави не приймуть більш рішучі заходи по боротьбі зі зміною клімату. Ми коригуємо нашу модель ціноутворення на основі прямого зв’язку глобального потепління і аномальної спеки, лісових пожеж, засух і злив,” – розповіли в Swiss Re.

Читайте также:   В Україні продали перший державний спиртзавод

За словами головного економіста організації, Жерома Жана Хегель, прогнози позначаться на інвестиціях всіх страхових компаній, які в цілому керують активами на суму близько 30 трильйонів доларів. У той же час повідомляється, що якщо країнам вдасться стримати підвищення температури, до середини XXI століття економічні втрати будуть незначними. Однак таке малоймовірно, тому що до 2050 року температура вже підвищиться на 2,6 градуса.

Якщо ж найгірші сценарії збудуться, економіка США втратить 7% свого прибутку, Канада, Франція і Великобританія можуть втратити від 6% до 10% свого доходу. Для бідніших країн, які, як правило, більше схильні до впливу високих температур, наслідки будуть набагато більш жахливими. У Малайзії, Таїланді та Філіппінах економічний збиток складе 20%. В Індонезії цей показник досягне 40%, а в Індії – 35%.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.




Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *