Фонд Breakthrough Energy Ventures виділив $12,5 млн на геотермальні електростанції

Фонд Breakthrough Energy Ventures, який фінансується в тому числі Джеффом Безос, Біллом Гейтсом і Джеком Ма, виділив $12,5 млн Baseload Capital – шведської проектної інвестиційній фірмі, яка залучає капітал для розробки геотермальних електростанцій, що працюють на технологіях своєї батьківської компанії Climeon.

Відзначимо, що як і «дочка» Alphabet Dandelion Energy, Climeon розробляє стандартизоване обладнання для добування енергії з надр Землі. Але якщо Dandelion орієнтована на опалення будинків, то шведські інженери пропонують перетворити геотермальну енергію в електрику.

Фірмові модулі компанії – куби зі стороною близько двох метрів – мають потужність 150 кВт. Як стверджується, цього достатньо, щоб забезпечити електрикою 250 європейських домогосподарств. Ціна одного модуля – 350 000 євро, додатково клієнт щорічно платить 5000 євро за обслуговування.

Читайте также:   Україна більше не перша країна з найдешевшим фіксованим інтернетом

Climeon була заснована в 2011 році, в 2018 її керівництво створило Baseload Capital для збору коштів на будівництво геотермальних електростанцій по всьому світу.

Цікаво, що крім геотермальних електростанцій, рішення Climeon також використовуються в морській промисловості та при виробництві сталі.

«Наші системи також використовуються в морській промисловості, де перетворюють відпрацьоване тепло суднових двигунів в електрику, і при виробництві сталі, в ході якого, як відомо, виробляється величезна кількість теплових відходів», – зазначив представник компанії.

Читайте також: АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ FEDEX РОЗРОБИЛА ВЛАСНОГО РОБОТА-КУР’ЄРА

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *