Tesla придумала, як обіграти провальні випробування броньованого скла пікапа Cybertruck, і при цьому ще й заробити

Засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск завжди славився вмінням заробляти на Мерч – згадати хоча б наробили в свій час чимало шуму вогнемети The Boring Company Flamethrower і цеглини з породи, яка видобувається при створенні тунелів. А скільки було супутньої продукції Tesla і не злічити, від портативних акумуляторів і бездротових зарядників Tesla Wireless Charger до серії дощок для серфінгу.

Свіже поповнення в асортименті магазину обігрує один з найбільш пам’ятних моментів недавньої презентації футуристичного пікапа Tesla – так, ви вгадали, мова про провальні випробування куленепробивного скла металевою кулею. Новим продуктом є «куленепробивна» футболка з фотовідбитком того самого сліду на склі пікапа, який породив масу жартів. Тобто, самоіронія як вона є. І в цілому це дуже вдалий хід.

Читайте также:   AMD спільно з Cray анонсувала будівництво найпродуктивнішого суперкомп'ютера в світі

Вартість футболки в онлайн-магазині Tesla – $35. Крім футболки в магазині є й інша продукція з характерною Cybertruck символікою, але вона більш нудна.

З огляду на те, скільки людей залишили замовлення на Cybertruck, а також те, що акції Tesla зараз знаходяться на «бичачому» ринку, очевидно, що попит на цю продукції буде чималий.

 

 

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *