Електростанція з вітряками, що літають

У Норвегії планують створити електростанцію з вітрогенераторами, що літають. Проект будуть розробляти нафтогазова компанія Shell і одна з компаній, що входить в холдинг Alphabet – Makani. Генеральний директор останньої, хоче закінчити все за два роки.

Річ у тому, що ефективність звичайних вітряних електростанцій цілком залежить від швидкості вітру. Але нова розробка здатна літати на висотах, де вітер є майже завжди. Тобто, такі електростанції будуть виробляти більше енергії, ніж звичайні.

Розмах крила вітрогенератора становить 25,9 метра, а сам він здатний підніматися на висоту до 305 метрів. Він облаштований 8 невеликими генераторами. Потужність конструкції буде складати від 600 до 1000 кіловат. Після зльоту апарат буде підніматися на робочу висоту, а потім кружляти навколо точки прив’язки (до неї його прив’яжуть спеціальним кабелем).

Читайте также:   Україна виграла тендер на поставку своїх літаків до Перу

Нагадаємо, що перший подібний апарат був запущений над Аляскою в 2014 році. Він представляв собою кільцеву оболонку, що наповнили гелієм. А в її центрі була розташована турбіна і електрогенератор. Проект обійшовся в 1,3 мільйона доларів.

Читайте також: «ДТЕК» ЗБУДУВАЛИ В УКРАЇНІ ОДНУ З НАЙБІЛЬШИХ СЕС В ЄС

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *