Економіка США втратила $11 млрд під час “шатдауну”

Економіка США втратила $11 млрд під час “шатдауну”

Економіка Сполучених Штатів у період з грудня 2018 по січень 2019 втратила приблизно 11 мільярдів доларів через “шатдаун”, який був викликаний відсутністю згоди між Республіканською і Демократичною партією США по бюджету. Однак, 8 мільярдів з цієї суми вдасться відновити, повідомляє бюджетне управління Конгресу.

Аналітики припускають, що наслідком відсутності згоди між політиками щодо бюджету країни стане те, що ВВП Штатів за рік може вирости менш ніж на 3%.

Відмова представників Демократичної партії виділити 5,7 млрд доларів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою призвела до того, що президент США — Дональд Трамп оголосив “шатдаун” 23 грудня 2018 року. Майже через місяць — 25 січня він повідомив, що фінансування федерального уряду буде відновлено на три тижні. Передбачається, що за цей час конгресмени домовляться про фінансування будівництва стіни. Цей “шатдаун” – найдовший в історії Америки.

Читайте также:   Без черг і корупції: Зеленський дав старт розвитку електронних послуг

Нагадаємо, що Трамп погрожував скористатися правом ввести надзвичайний стан, для того щоб домогтися виділення необхідних коштів в обхід Конгресу.

Читайте також: СПЕЦСЛУЖБИ США І КНДР ПРАЦЮЮТЬ РАЗОМ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *