“Досьє Пандори”: журналісти викрили офшорні схеми світових лідерів

журналісти викрили офшорні схеми світових лідерів

Набирає обертів черговий скандал, пов’язаний з документами, які потрапили в руки журналістського розслідування. Ці документи отримали назву «Досьє Пандори» і свідчать про тіньових оборудках багатьох впливових людей світу.

Дане досьє проливає світло на таємні офшорні справи 35 світових лідерів, включаючи нинішніх і колишніх президентів, прем’єр-міністрів і глав держав. А також розповідає про таємні фінансах понад 300 інших державних посадових осіб, таких як міністри, судді, мери і військові генерали в більш ніж 90 країнах.

У даних, що просочилися, фігурують понад 100 мільярдерів, а також знаменитості, рок-зірки і бізнес-лідери. Багато хто використовує підставні компанії для зберігання предметів розкоші, як, наприклад, нерухомість і яхти, а також для зберігання банківських рахунків в режимі інкогніто.

Читайте также:   На роботу всього 4 дні в тиждень

Файли просочилися в Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ). Представники консорціуму поділилися доступом з Guardian, BBC та іншими ЗМІ по всьому світу.

“Досьє Пандори” являє собою останню – і найбільшу за обсягом даних – серію великих витоків фінансових даних, що трясли офшорний світ з 2013 року.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *