Давос-2019: тематика, гості та інтереси України

Давос-2019: тематика, гості та інтереси України

Вчора, 22 січня, в Давосі стартував Всесвітній економічний форум. Головною темою щорічної зустрічі, цього року стала: “Глобалізація 4.0: формування глобальної архітектури в епоху четвертої промислової революції”.

Давос -2019 триватиме до 25 січня. За цей період економічний форум відвідають понад 3000 глав країн, політиків, представників міжнародних структур, громадських діячів та представників великого бізнесу і банківського сектору.

Серед цих 3 тисяч будуть присутні лідери 60 країн і керівники найбільших міжнародних організацій. Зокрема, в цьому році форум відвідають прем’єр-міністри Японії, Нідерландів, Італії, Іспанії, Вірменії, а також лідери Німеччини, Швейцарії, Бразилії та інших країн. Очікується участь і представників Організації Об’єднаних Націй, Міжнародного валютного фонду, Світового банку, НАТО.

В рамках економічного форуму пройде 350 сесій, на повістках яких учасники обговорять питання міжнародних відносин в епоху розвитку технологій, цифрової економіки, криптовалюти, питання розвитку ринків, кібербезпеки, проблеми глобальних фінансових ризиків, прогнози в галузі енергетики, проблеми соціальної нерівності.

Читайте также:   Медицина: Google навчився діагностувати захворювання шкіри

Президент України Петро Порошенко особисто очолив делегації від нашої країни. Українська делегація на чолі з президентом має такий склад: і. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, віце-прем’єр-міністр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, мер Києва Віталій Кличко, іністр фінансів Оксана Маркарова та інші.

Петро Порошенко заявив про наміри обговорити в Давосі-2019 прихід в Україну великих інвестицій, а також про намір торкнутися теми прискорення економічного розвитку країни.

“ЄС вже став найбільшим торговим партнером України. На черзі – прихід в Україну потужних інвестицій, прискорення темпів розвитку нашої економіки. Про це вже завтра буду говорити в Давосі на зустрічі з керівниками держав і великих світових компаній”, – доповів президент.

Читайте также:   Банкрутство Thomas Cook позбавило відпочинку півмільйона туристів

Читайте також: СПЕЦСЛУЖБИ США І КНДР ПРАЦЮЮТЬ РАЗОМ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *