Ціна Brent опустилася нижче $66 за барель

Ціна Brent опустилася нижче $66 за барель

Нафта Brent продовжує падіння – її вартість опустилася нижче $66 за барель вперше з 21 травня. Аналітики пов’язують це з занепокоєнням інвесторів з приводу зростання числа нових заражених дельта-штамом у всьому світі

Ціна нафти Brent на біржі ICE в Лондоні опустилася нижче $66 за барель вперше з 21 травня ($64,56), свідчать дані лондонської біржі ICE. Станом на 12:18, падіння склало 3,3% – до $ 65,9. Вересневі ф’ючерси на нафту WTI втрачають 3,9% і торгуються на рівні $62,9 за барель.

Стрімке падіння нафти Brent триває протягом усього дня: станом на 10:10 вона падала на 1,8% – до $66,96, опускаючись нижче $67 вперше з 24 травня ($66,47).

Читайте также:   Хочеш у США — пред'яви свої акаунти в соцмережах, електронні пошти і контактні номери за 5 років

Зниження цін на нафту пов’язане із занепокоєнням інвесторів з приводу зростання числа заражень дельта-штамом коронавируса у всьому світі, зазначає Reuters. Свою роль в падінні цін також зіграла публікація протоколів засідання Федеральної резервної системи, що показали, що її керівництво планує почати скорочення обсягу покупок активів протягом найближчих місяців, що негативно позначиться на сировинному ринку, пише Bloomberg.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.