Будинки в Сицилії продають по 1 євро

Будинки в Сицилії продають по 1 євро

Десятки будинків на італійській Сицилії виставлені на продаж. Кожен з них оцінено в один євро. Така акція організована урядом і покликана відродити громаду сільських районів острова.

Протягом останніх років більшість жителів передмістя прагнуть перебратися в міста побільше, і, здається, місцева влада знайшла спосіб боротьби з депопуляцією. Кілька десятків будинків в невеликому містечку Самбука-ді-Сицилія виставлені на продаж за незвично вигідною пропозиціэю і спрощеною процедурою купівлі.

Однак у такого придбання буде і темна сторона. Згідно з угодою, покупець зобов’язується відреставрувати придбане житло протягом трьох років, а також надати заставу за нього, що становить 5 000 євро. Застава буде повернена після закінчення ремонту, але реставрація одного будинку обійдеться бажаючим його придбати в суму не менше 15 000 євро.

Читайте также:   Дистанційна робота викликає почуття самотності

Заступник мера міста Джузеппе Качіоппо заявив, що більше десятка будинків вже продані.

“Іноземці стікаються сюди, уражені всією цією красою. З нами зв’язувалися люди зі Швейцарії, Франції та Іспанії, пропозиція користується дуже великим попитом”, – повідомив чиновник.

Читайте також: ОТРИМАТИ ПОЛЬСЬКЕ ГРОМАДЯНСТВО ПРОСТІШЕ ПРОСТОГО

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.