Apple вперше за 27 років відвідає виставку CES, а смартфони iPhone незабаром можуть подорожчати через нові 15-процентні мита на китайський імпорт

15 грудня почнуть діяти нові мита, відповідно до яких товари, що поставляються в США з Китаю, будуть обкладатися додатковим 15-відсотковим податком. Це торкнеться, в тому числі, і продукцію компанії Apple. Спочатку передбачалося, що iPhone і деякі інші гаджети будуть обкладатися податком з вересня цього року, але президент США Дональд Трамп вирішив перенести дію свого указу на грудень, щоб уникнути підвищення цін в святковий сезон.

Аналітики стверджують, що 40% смартфонів Apple, що продаються в усьому світі, поставляються з штатів. Якщо уряд США введе новий податок, це призведе до 4-відсоткового падіння прибутку компанії в 2020 році. Китай сподівається, що ще є час для укладення торговельної угоди з США до введення нових мит. Минулого тижня радник Білого дому з фінансових питань Лоуренс Кудлоу (Lawrence Kudlow) заявив, що на поточний момент немає ніяких планів для переговорів тет-а-тет, хоча обидві сторони спілкуються щодня. Раніше президент Трамп неоднозначно висловився з цього питання. Це дозволило припустити, що ситуація нестабільна, і до 15 грудня може відбутися все що завгодно.

Тим часом стало відомо, що Apple вперше за 27 з гаком років планує взяти участь у виставці споживчої електроніки CES в наступному році. Останній раз компанія була там в далекому 1992 році, коли показала кишеньковий комп’ютер Newton. Однак на цей раз будь-яких апаратних новинок не передбачається. Згідно з розкладом CES 2020 року, компанію представлятиме старший директор з конфіденційності Джейн Хорват (Jane Horvath), яка в рамках круглого столу виступить з питань захисту персональних даних. У дискусії також візьмуть участь представники Facebook, Procter & Gamble і комісар Федеральної торгової комісії США (FTC) Ребекка Слоте (Rebecca Slaughte).

од часу, що і CES, а в 2007 році презентація першого смартфона iPhone привернула до себе значну частку уваги, яку розраховували отримати організатори CES. Малоймовірно, що Apple повернеться до анонсів своїх продуктів на виставці, але її участь вже є показником того, що компанія охоче взаємодіє з іншими учасниками галузі.

Читайте также:   Ракета Falcon 9 і корабель Crew Dragon у всій красі перед прийдешнім історичним запуском

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 405

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *