Apple купує велику частину модемного бізнесу Intel за $1 мільярд

Ось і прозвучало офіційне підтвердження попередніх відомостей про те, що компанія Apple ось-ось оголосить про покупку частини бізнесу Intel. Сторони вже уклали відповідну угоду, за умовами якої Apple перейде «велика частина бізнесу Intel, пов’язаного з випуском модемів для смартфонів». Сума угоди, як і очікувалося, дорівнює $1 млрд.

У відповідному прес-релізі сказано, що в рамках угоди близько 2200 співробітників Intel приєднаються до Apple разом з інтелектуальною власністю, устаткуванням та орендованим майном.

Важливо відзначити, що Intel не виходить повністю з модемного бізнесу, а продовжить розробляти і випускати модеми для мобільних ПК, самоврядних транспортних засобів, пристроїв інтернету речей та інших областей.

В Apple же розраховують, що придбання має прискорити розробку технологій для мережі 5G. Власне, тепер Apple буде володіти більш ніж 17 000 патентами в області технологій бездротового зв’язку, починаючи від базових протоколів для стандартів стільникового зв’язку і закінчуючи модемною архітектурою.

Читайте также:   Synaptics купує бізнес Broadcom з випуску бездротових рішень для інтернету речей за $250 млн

Зрозуміло, поглинання ще має пройти звичайну в таких випадках процедуру схвалення з боку регулюючих органів. Очікується, що операція буде завершена в четвертому кварталі 2019 року.

Нагадаємо, Intel оголосила, що відмовляється від планів випуску модемів 5G для смартфонів в квітні, через декілька годин після того, як Apple і Qualcomm несподівано оголосили про мирне залагодження багаторічного патентного спору, підписання багаторічної ліцензійної угоди і контракту на поставку модемів для iPhone. До того, як Apple і Qualcomm знову стали друзями, єдиним постачальником модемів для iPhone 2018 року був Intel. У тому ж місяці в мережі з’явилася інформація, що Intel шукає покупця для модемного бізнесу, а Apple називалася найвірогіднішим претендентом.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *