В ЄС електрокари змусять шуміти при русі до 20 км/год.

З 1 липня 2019 року в Євросоюзі набуде чинності новий закон про електромобілі, який зобов’язує дані транспортні засоби шуміти під час руху зі швидкістю нижче 20 км/год.

Згідно з текстом закону, електрокари повинні будуть видавати «мікс з білого шуму і тональних звуків» гучністю близько 56 децибел (порівняно з гучністю звуків, видаваним працюючим холодильником), тим самим попереджаючи пішоходів, велосипедистів та інших учасників дорожнього руху про своє наближення. Нові правила стосуються як нових електричних транспортних засобів, що продаються на території ЄС, так і старих – передбачається, що «гучні прилади» будуть встановлюватися на вже куплені електрокари в міру того, як ті будуть відвідувати СТО.

Читайте также:   IKEA набирает персонал для работы в Украине

Пояснимо, що так як в електромобілях немає двигунів внутрішнього згоряння, вони рухаються майже нечутно на маленьких швидкостях. Через це, як показують дослідження, електромобілі потрапляють в ДТП з пішоходами на 40% частіше, ніж машини з ДВС. Особливі проблеми електрокари створюють пішоходам з проблемами зору. При цьому на високій швидкості звукові позначення електромобілів не потрібні: по-перше, звук починає виходити від шин, по-друге, виникає аеродинамічний шум.

Наостанок зазначимо, що свої «звукові рішення» для електрокарів раніше представили Jaguar, BMW, Nissan і Audi.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *