Американський фінансист розробив стратегію торгівлі нафтою на базі твітів Трампа

Філіп Верледжер, успішний американський фінансист, розробив цілковито нову стратегію заробітку на котируваннях нафтових компаній. Так, Веледжер пропонує будувати стратегії заробітку на нафтових котируваннях, базуючись на твітах президента Дональда Трампа.

До речі, Трамп, за підсумками минулого року, був доволі активним користувачем Твіттера і опублікував 2860 постів, включаючи ретвіти.

Фінансисту належить консалтингова компанія PKVerlrger, яка надала своїм клієнтам новий унікальний інструмент трейдингу.

Особисті спостереження Верледжара дозволили йому зробити висновок, що американський президент має намір вплинути на ціноутворення на вуглеводневому ринку таким чином, щоб знизити котирування чорного золота.

“Зазвичай він робить це за допомогою своїх провокаційних постів в Twitter. Варто Трампу написати про занадто високих цінах на нафту, як тут же відбувався обвал нафтового ринку. Випадковість? Я так не думаю”, – розповідає фінансист.

Читайте также:   Земля пише «космічну конституцію»

Спостерігаючи за поведінкою американського президента, Верледжер вивів принцип під назвою “колл-опціон Дональда Трампа” з якого випливає, що інвесторам і спекулянтам потрібно грати проти цін на нафту і акції енергетичних компаній. Тобто, їм необхідно продавати акції і ф’ючерси в очікуванні цінових падінь.

Читайте також: КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ США ПОДАЛА ПОЗИВ ДО СУДУ НА ІЛОНА МАСКА

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *