8 смартфонів в секунду: Huawei встановила новий рекорд в 2019

Під час вчорашнього заходу, присвяченого анонсу кількох новинок, компанія Huawei не забула похвалитися своїми досягненнями в сегменті смартфонів.

Незадовго до анонса нових смартфонів Huawei Nova 5 на сцену піднявся президент мобільного підрозділу Huawei Хі Генг, який урочисто оголосив про подолання важливого рубежу в 100 млн проданих смартфонів Huawei і Honor за підсумками перших п’яти місяців цього року, або за 150 днів. У Huawei окремо вирахували, що кожної секунди від початку року вони продавали приблизно по 8 смартфонів (7,7).

Для порівняння, в минулому році для досягнення аналогічного результату в 100 млн одиниць відвантажених смартфонів знадобилося на 49 днів більше. З 2016 2017 і 2018 роках кордон в 100 млн відвантажених смартфонів виробник проходив відповідно 14 жовтня, 12 вересня і 18 липня. Варто додати, що продажі Huawei, ймовірно, були б ще вищими, якби не конфлікт з урядом США.

Читайте также:   У США вп’яте протестували ракету PrSM – зафіксовано найдовший політ

У минулому році китайська компанія Huawei зуміла відвантажити на світовий ринок рекордні 206 млн смартфонів (приблизно половина від цієї кількості – міжнародні поставки), заявивши про намір продати 250 млн смартфонів в цьому році і наростити поставки до 300 млн в наступному. Але буквально минулого тижня, оцінюючи збитки через санкції США, які, як відомо, ще не вступили в силу, засновник Huawei Рен Женфей підтвердив, що на зарубіжних ринках його компанія вже зазнала скорочення поставок смартфонів приблизно на 40%. Тобто, найімовірніше, нинішні успіхи в першу чергу обумовлені хорошими продажами на домашньому ринку Китаю. Раніше звучали прогнози, що за підсумками цього року китайський виробник зможе відвантажити на світовий ринок до 200 млн смартфонів, якщо нічого не зміниться.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *