Зеленський запропонував дозволити місцевій владі відновлювати роботу транспорту

Глава МОЗ Максим Степанов не радить робити цього у восьми регіонах

Володимир Зеленський запропонував дозволити місцевій владі самим приймати рішення про відновлення громадського транспорту. Про це повідомила пресслужба глави держави.

– Якщо вже вирішили відкривати транспорт, то треба дозволяти місцевій владі відкривати його там, де вони бачать можливість забезпечення безпеки. Люди виходять на роботу, і їм треба дати можливість добиратися. Головне – пам’ятати про безпеку, – сказав президент під час традиційного селекторної наради з питань боротьби з COVID-19.

Глава МОЗ Максим Степанов зазначив, що ситуація з поширенням коронавіруса і відсутністю масового тестування не дозволяє запускати транспорт у восьми регіонах.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав, що уряд розглядає можливість запуску громадського транспорту під час чергового етапу ослаблення карантину.

Карантин в Україні продовжений до 22 травня. Мер Києва Віталій Кличко на брифінгу 18 травня заявив, що з п’ятниці в столиці піде міської наземний транспорт. Метро влада готова відкрити з 25 травня, але для цього потрібно рішення Кабміну. Кличко запевнив, що ціни на проїзд підвищувати не будуть.

Станом на 18 травня в Україні на коронавірус захворіло 18 616 людей. Найбільше випадків COVID-19 в Києві, Чернівецькій області (понад 2000 випадків), Київській, Івано-Франківській, Рівненській, Львівській, Тернопільській областях (понад 1000 випадків).

Читайте также:   Коронавірус, дані по регіонах: в Чернівецькій області людей з Covid-19 майже 2 тисячі

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.