Словенія першою з європейських країн офіційно заявила про закінчення епідемії коронавіруса

Країна послаблює прикордонний контроль

Пізно ввечері у четвер, 14 травня, уряд Словенії оголосив про офіційне припинення епідемії коронавіруса. Заява була зроблена після того, як влада протягом останніх двох тижнів щодня підтверджували менш ніж сім нових випадків коронавіруса, пише Reuters.

Словенія стала першою країною в Європі, яка поборола Covid-19. Згідно із заявою уряду, тепер люди, які прибувають в країну з інших країн Європейського Союзу, більше не будуть зобов’язані проходити карантин протягом як мінімум семи днів, як це було на початку квітня. Водночас люди, які прибувають в країну з країн, що не входять в ЄС, все ще повинні перебувати на карантині протягом 14 днів, Виняток робиться для деяких категорій громадян. Наприклад, для дипломатів і водіїв вантажників.

Також в силі поки що залишаються протиепідемічні заходи, у тому числі масковий режим, повсюдна дезінфекція та соціальне дистанціювання.

– Словенія приборкала епідемію за останні два місяці … Сьогодні у Словенії найкраща епідеміологічна картина в Європі, – заявив прем’єр-міністр Янез Янса.

У Словенії з 2-х мільйонним населенням сьогодні повідомляється про 1464 випадки коронавіруса і 103 смерті в результаті ускладнень від хвороби. Країна межує з Італією, Австрією, Угорщиною та Хорватією.

Словенія оголосила епідемію 12 березня. З цього дня були закриті всі школи, спортивні та культурні установи, бари, ресторани, готелі і магазини, за винятком продовольчих і аптечних магазинів, при цьому скасований громадський транспорт.

Уряд почав послаблювати карантин 20 квітня. Громадський транспорт відновив роботу на цьому тижні, а на наступному тижні деякі учні повернуться в школи. Всі бари і ресторани, а також невеликі готелі на 30 номерів будуть відкриті на наступному тижні.

Читайте также:   Зірка "Гри престолів" і його дружина змогли побороти COVID-19.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.