Регіонам з червоної зони, які відмовляться посилити карантин, загрожує режим НС

Таку заяву зробили в Міністерстві охорони здоров’я після відмови двох міст посилити обмеження

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що буде в разі, якщо регіони з “червоної зони” відмовляться посилити карантинні обмеження. Так, в даних областях можуть ввести режим надзвичайної ситуації щодо заповнення ліжок в медичних установах.

– Такі показники затверджені урядом. Ще раз хочу підкреслити: тут немає ніякої політики, інших речей – тут чисто турбота про здоров’я українців і про контроль над рівнем захворюваності в нашій країні. Це дуже важливо для того, щоб ми не перейшли в режим надзвичайної ситуації по заповненості ліжок, – підкреслив глава МОЗ.

Згідно з постановою Кабміну, з 1 серпня Україну поділили на карантинні зони. Всього їх чотири: зелена, жовта, помаранчева і червона. Найменше обмежень у “зелених”, найбільше – у “червоних”. У них потрапили кілька населених пунктів – Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області. При цьому влада Луцька та Тернополя відмовилися вводити обмеження.

Читайте также:   Сектор мікрофінансів і криза 2020: на що звернути увагу з урахуванням специфіки ситуації?

У відповідь заступник глави МВС Антон Геращенко пригрозив мерам міст, що вони “будуть відповідати за кожного загиблого від Covid-19”.

Станом на ранок 3 серпня в Україні коронавірус підтверджений у 73 158 українців. При цьому жертвами вірусу стали +1738 осіб (13 – за останню добу), 39 876 – вилікувалися (333 – за 24 години). Кількість активних хворих COVID-19 – 31 544.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.