Регіонам з червоної зони, які відмовляться посилити карантин, загрожує режим НС

Таку заяву зробили в Міністерстві охорони здоров’я після відмови двох міст посилити обмеження

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що буде в разі, якщо регіони з «червоної зони» відмовляться посилити карантинні обмеження. Так, в даних областях можуть ввести режим надзвичайної ситуації щодо заповнення ліжок в медичних установах.

— Такі показники затверджені урядом. Ще раз хочу підкреслити: тут немає ніякої політики, інших речей — тут чисто турбота про здоров’я українців і про контроль над рівнем захворюваності в нашій країні. Це дуже важливо для того, щоб ми не перейшли в режим надзвичайної ситуації по заповненості ліжок, — підкреслив глава МОЗ.

Згідно з постановою Кабміну, з 1 серпня Україну поділили на карантинні зони. Всього їх чотири: зелена, жовта, помаранчева і червона. Найменше обмежень у «зелених», найбільше — у «червоних». У них потрапили кілька населених пунктів — Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області. При цьому влада Луцька та Тернополя відмовилися вводити обмеження.

Читайте также:   Зеленський перевірився на коронавірус: стали відомі результати

У відповідь заступник глави МВС Антон Геращенко пригрозив мерам міст, що вони «будуть відповідати за кожного загиблого від Covid-19».

Станом на ранок 3 серпня в Україні коронавірус підтверджений у 73 158 українців. При цьому жертвами вірусу стали +1738 осіб (13 — за останню добу), 39 876 — вилікувалися (333 — за 24 години). Кількість активних хворих COVID-19 — 31 544.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.