Один з американських штатів подав позов проти Китаю через коронавірус

Влада вимагає відшкодувати збитки

Штат Міссурі став першим штатом в країні який подав позов проти Китаю у зв’язку з його реакцією на коронавірус. Влада вимагає відшкодувати збитки.

Позов подав генеральний прокурор штату Ерік Шмітт. У його документі йдеться про те, що тисячі людей були заражені, багато хто помер, а підприємства малого бізнесу закриваються через COVID-19.

— Китайський уряд збрехав всьому світу про небезпеку і заразну природу COVID-19, змусив замовкнути інформаторів і мало що зробив для того, щоб зупинити поширення хвороби. Вони повинні нести відповідальність за свої дії, — зазначив Шмітт.

Китай звинувачення штату відкидає, назвавши їх «марними висловлюваннями американських законодавців».

— Міжнародна спільнота переможе вірус тільки в тому випадку, якщо вона зможе об’єднатися і співпрацювати. Дискредитація інших країн — просто марна трата часу і не може врятувати загиблих, — заявив представник Міністерства закордонних справ Китаю Ген Шуан.

Раніше троє жителів штату Нью-Йорк подали в суд на Всесвітню організацію охорони здоров’я через приховування пандемії COVID-19. Громадяни разом з лікарями подали колективний позов до федерального суду в місті Уайт-Плейнс, звинувачуючи організацію в грубій недбалості при реагуванні на поширення інфекції.

Читайте также:   Коронавірус: в Україні 937 хворих за добу, найбільше в Києві

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *