Новини коронавіруса: у тих, хто легко перехворіли можуть бути проблеми з легенями

У світі нарахували 1 мільйон 484 тисячі випадків зараження

Згідно з даними дослідників з Університету Джона Хопкінса, у світі вранці 9 квітня було виявлено 1 мільйон 484 тисячі випадків коронавіруса. При цьому 2 квітня – близько 1 мільйона. Тобто за тиждень випадків стало більше на 50%. Лідерами за кількістю хворих були п’ять країн: США (майже півмільйона випадків), Іспанія, Італія, Німеччина, Франція.

Скільки у світі хворих українців?

За даними МЗС, увечері 8 квітня 175 громадян України хворіли на коронавірус в інших країнах. 17 з них одужали, 5 – померли.

Знайшли спосіб пригнічувати коронавірус?

Австралійські вчені з’ясували, що антипаразитарний препарат івермектин протягом двох діб може пригнічувати присутність коронавіруса в клітинах організму, сказано в науковому журналі Antiviral Research. Він має противірусну активність широкого спектра дії in vitro і є інгібітором збудника вірусу SARS-CoV-2.

– При введенні в клітини через 2 години після зараження SARS-CoV-2, він здатний викликати зниження вірусної РНК в 5000 разів через 48 годин, – сказано в дослідженні.

У тих, хто перехворіли у легкій формі виявили проблеми з легенями

Читайте также:   МОЗ: в Україні виявили 285 нових випадків COVID-19

У перехворілих COVID-19 в легкій формі виявили ураження легень. Японські вчені опублікували на сайті Радіологічного товариства Північної Америки результати своїх досліджень методом комп’ютерної томографії. Згідно з ними, у 76 з 104 людей, які заразилися коронавірусом на круїзному лайнері Diamond Princess, хвороба протікала безсимптомно. У 41 з таких пацієнтів у легенях були виявлені погані зміни – “ефект матового скла”. У 22 людей з симптомами коронавіруса були патологічні зміни легень.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.