На коронавірус в Україні захворіли 24 тисячі 823 українця, за добу – майже 500 нових хворих

МОЗ оприлюднило свіжі дані щодо захворюваності

Станом на 3 червня в Україні на коронавірус захворіли 24 тисячі 823 жителів. При цьому 735 тих, що заразилися померли (8 за останню добу), 10 440 пацієнтів – одужали (362 за добу). Активних хворих – 13 648. Інформація про це розміщена на мапі РНБО.

Упродовж минулої доби було зафіксовано 483 нових випадків COVID-19. Найбільше хворих – у Львівській області – 96 за добу. У Києві за останні 24 години захворіли 62 людини (3 133 в цілому).

З 1 червня в країні діє третій етап послаблення карантину: в регіонах з відповідною епідситуацією змогли відкритися басейни, автошколи і освітні заняття (в групах до 10 осіб). В країні пустили залізничний транспорт. Станом на 2 червня пом’якшення не відбулося лише в трьох областях: жорсткі умови дотепер діють на Львівщині, Рівненщині та Буковині.

Читайте также:   Коронавірус в регіонах: Київська область - одна з лідерів по захворюваності за добу

У більшості інших регіонів з 22 травня працюють готелі без ресторанів, громадський і внутрішній обласний транспорт. При дотриманні обмежень за кількістю учасників можна проводити релігійні (1 людина на 10 кв.м.) і спортивні (до 50 учасників, без глядачів) заходи. А з 25 травня почало працювати метро – за умови використання масок і респіраторів. Відкрилися дитячі садки.

З 10 червня при відповідних умовах запрацюють кафе і ресторани в приміщеннях, відновиться діяльність установ культури і повноцінна робота готелів і хостелів. З 15 червня заплановано відновлення авіаперельотів.

За словами головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, після 22 червня карантин можуть продовжити. Рішення буде прийматися на основі динаміки захворюваності.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.