Коронавірус в Україні: хворих майже 22 тисячі, за добу одужали 420 осіб

Стали відомі останні дані по захворюваності Covid-19 в Україні

У середу, 27 травня, в Україні офіційно підтверджено 21 тисяча 905 випадків захворювання коронавірусом. За останню добу виявили 321 нового хворого. З цього числа 7995 осіб одужали (420 за добу), 658- померли (+14) .. Про це повідомляється в статистиці на сайті Кабміну.

За кордоном України станом на вечір 26 травня від коронавіруса одужали, за даними МЗС України, 73 українці. 147 – лікуються, 9 – померли. Всього 18 тисяч 938 громадян України звернулися за допомогою в іноземні дипломатичні установи в рамках системи “Захист”. Найбільше число хворих людей в Італії – 121 та Чехії – 7.

У країні з 22 травня діє адаптивний карантин. Станом на день 26 травня до переходу на наступний етап пом’якшення його умов виявилися неготові 7 областей. З 1 червня в країні дозволять роботу фітнес-центрів (крім групових занять понад 10 осіб, роботу шкіл (в групах не більше 10 осіб) і міжобласні перевезення. 10 червня відкриються кафе і ресторани в приміщеннях, установи культури. Також відновиться повноцінна робота готелів і хостелів. З 15 липня МОЗ планує дозволити авіаперельоти.

Читайте также:   Коронавірус в регіонах: лідер із захворюваності - Рівненська область

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.