Франція повертається до режиму самоізоляції

Президент країни заявив про небувалу швидкість поширення коронавірусу

Французький уряд прийняв рішення про повторне введення в країні режиму самоізоляції, починаючи з 30 жовтня. Про це повідомляє Le Figaro.

– Я вирішив, що з п’ятниці буде відновлений режим самоізоляції, який раніше допомагав стримувати вірус. Комерційні підприємства, які не потрапляють в розряд першої необхідності, як було вирішено ще навесні, місця збору великої кількості людей – бари, ресторани – будуть закриті, – заявив президент Франції Еммануель Макрон.

Що стосується освітньої сфери – дитячі сади, школи, коледжі та середні школи залишаться відкритими з посиленими протоколами охорони здоров’я. За словами Макрона, такі обмеження в країні будуть діяти як мінімум до грудня.

Читайте также:   Коронавірус в Україні 15 квітня: жертвами COVID-19 стали 108 осіб

Як пише BFMTW, Макрон заявив, що зараз коронавірус у Франції циркулює темпами, які перевищують всі песимістичні прогнози. Французький лідер “здивований еволюцією вірусу”.

– Ми приголомшені прискоренням епідемії… Зусилля були корисні, але цього вже недостатньо. У цей час вірус циркулює у Франції зі швидкістю, якої не передбачали навіть найпесимістичніші прогнози… Треба визнати, що, як і всі наші сусіди, ми здивовані еволюцією вірусу, – підкреслив Макрон.

На думку президента Франції, друга хвиля пандемії буде значно жорсткіше і смертоносніше, ніж перша.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *