Стадії запуску інноваційної ідеї

Ваган Симонян

Роль інновацій у розвитку компанії сьогодні дуже важлива. Але для того, щоб інноваційна ідея почала приносити гроші, потрібно пройти довгий і непростий шлях. Зазвичай є три стадії запуску інноваційної ідеї:

  1. Стадія самої створення самої ідеї;
  2. Стадія інновації;
  3. Стадія впровадження.

Кожна інновація починається з хорошою думки. Зазвичай спочатку ідея буває сирою. Ідея має великі шанси на успіх, якщо вона будується на основі хорошого знання про споживача.

Зазвичай у компаній і співробітників багато ідей, проте не завжди їм вистачає підтримки, і складність полягає в правильному виборі дійсно потрібної ідеї. Тому потрібно добре знання потреб клієнта і творчий підхід.

Після вибору ідеї починаємо процес детального опрацювання концепції. На цьому етапі потрібно вже думати про профіль цільової аудиторії, брендінг, ціноутвореннz, дистрибуці., юридичні аспекти, інвестиції, про роль відділу продажів.

Зазвичай компаніям не вистачає дисципліни, щоб виробити детальну концепцію до кінця, а потім якісно її виконати. Коли вже концепція готова, переходимо до впровадження. Навіть найбільш інноваційні продукти повинні впроваджуватися творчим і ретельно продуманим чином.

Читайте также:   Наслідки кризи відчує на собі кожен

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *