Роль грошей у розвитку компанії

Для підтримки зростання й розвитку компанії потрібне постійне джерело грошей. Можна обійтися без хороших кадрів, стратегії та її виконання, але без грошей ви нічого не доб’єтеся. Дуже бажано мати внутрішнє джерело надходження необхідної кількості грошей, і не звертатися до зовнішніх, таких як банки та фінансові компанії. Для цього потрібно завжди мати запас грошей рівний річним операційним витратам. 

Гроші для зростання бізнесу – це як паливо для машини. Один з варіантів збільшення припливу вільних коштів для розвитку – це залучення клієнтських грошей. Це може бути як у вигляді акціонування, так і членські внески або передплати наперед з вигодою за ціною для клієнта. В цьому випадку ви не платите відсотки як у банку за користування грошима, і у вас йде постійний приплив коштів. 

Другий спосіб – це налагодити правильно роботу бухгалтерії, й грамотно управляти залишками на рахунках, мінімізувати поточні операційні витрати, оптимізувати податки, швидке виставлення рахунків, системне вибивання дебіторської заборгованості та інші подібні методи для вивільнення внутрішніх джерел надходження грошей. 

Якщо жоден з перерахованих вище методів не дозволить знайти потрібну кількість грошей для зростання всередині компанії, тоді шукайте зовнішні позики, але на вигідних для вас умовах відповідних прибутковості вашого бізнесу, щоб не потрапити в залежність від кредиторів.

__________________

Читайте также:   Міжнародна українсько-вірменська школа відкривається в Одесі

Цей матеріал опубліковано на блог-платформі Financoff. Думка автора може не збігатися з думкою редакції.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.