Три тренди ювелірних прикрас у 2019 році – Fashion-блог Ельвіри Гаврилової

Три тренди ювелірних прикрас у 2019 році – Fashion-блог Ельвіри Гаврилової

Мода на ювелірні вироби така ж мінлива, як і на одяг. Тому варто ретельно відстежувати ювелірні тренди, аби така маленька деталь, як, наприклад, каблучка не поставила під сумнів ваш стильний та сучасний образ.

Багатошаровість

Принцип, актуальний не лише для шафи з речами, а й для скриньки з прикрасами. Розбудіть свою фантазію та міксуйте. Замість одного тонкого ланцюжка з підвіскою одягніть два, три. Не можете обрати, який з браслетів подобається більше? То не обирайте – одягніть обидва! Експериментуючи, не забувайте триматися меж, аби не перетворитися на сороку. Пам’ятайте: що занадто – то не здраво.

Читайте также:   Casual Friday: 5 идей, как носить деним в офис - fashion-блог Эльвиры Гавриловой

Довгі сережки

Справжній must have наступного року. Такі сережки пасують як до вечірніх суконь, так і до легких літніх сарафанів, водолазок та вовняних осінніх светрів. Зверніть також увагу на сережки незвичайних форм: з різними вигинами, завитками, кульками. Головна умова – враховуйте структуру тканини та колір одягу, підбираючи до нього довгі сережки.

Мінімалізм

Цей стиль буде актуальним завжди, але подавати його слід незвичайно. Обираючи лаконічні прикраси, зверніть увагу на сережки та підвіски в формі геометричних фігур. Краще, якщо вони будуть вписані в інші фігури. Це і стильно, і оригінально.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *