Онлайн-івенти: спроба хайпанути або робочий інструмент для бізнесу?

Якого формату можуть надбати заходи в умовах карантину?

Коронавірус сильно вплинув на плани всіх бізнесів без винятку. Важко сказати скільки часу буде потрібно економіці, щоб повернути все на круги своя. Однак будь-яка криза – це виклик і спосіб стати краще.

Сьогодні, я хочу в черговий раз поговорити з вами про перехід на віддалену роботу, але в цьому випадку – у сфері івент-індустрії.

За місяць карантину ми вже звикли до віддаленої роботи. Справи не стоять на місці: проводяться тімбілдинги, онлайн-конференції з клієнтами та партнерами, демонстрації нових продуктів тощо. Багато бізнесів, на жаль, зійшли з дистанції й припинили свою діяльність в очікуванні кращих часів. Однак найсміливіші й зухваліші показали свою готовність до прийняття кризових рішень і вивели новий формат заходів – онлайн-івенти.

Що це за формат, як він може допомогти вашому бізнесу, і які завдання можна вирішити за допомогою онлайн-івентів – читайте в цій статті.

Приклад №1

Уявімо, що карантин застав вас на дуже важливому і відповідальному етапі розвитку – перед виходом нового сервісу або продукту на ринок. Будь-який новий товар потребує презентації якомога більшій кількості потенційних клієнтів, інвесторів і партнерів. Але як в умовах ізоляції ви зможете провести таку кількість презентацій? Немає завдань, які б не можна було вирішити, і в такому випадку вам на допомогу приходить новий формат, що стрімко набирає популярність – формат VR-заходів

Що таке VR-захід, і як це працює:

  1. Спочатку онлайн-формат нічим не відрізняється від стандартного оффлайн: створюється концепція, сценарій, підбирається локація для трансляції;
  2. З урахуванням вашої специфіки підбирається чинна, або брендується нова віртуальна локація;
  3. Далі опрацьовуються аватари спікерів і тривимірні прототипи демонстрованих товарів чи послуг;
  4. Всім учасникам VR-заходу приходить посилання на івент з докладними інструкціями: це може бути креативне запрошення з доповненою реальністю, додатковим візуалом або аудіоефектами;
  5. У призначений день, кур’єри доставляють учасникам презентації VR-окуляри, природно дотримуючись усіх карантинні заходи обережності, проводять інструктаж і тур по віртуальному простору;
  6. Презентація проходить за наявності ефекту повної присутності. Учасники вільно комунікують між собою і залучаються до процесів за допомогою інструментів гейміфікації;
  7. Захід проходить нестандартно, учасники вражені вашим креативом, а новий продукт набирає популярності (спрацює сарафанне радіо).

Головні переваги: ​​WOW-ефект, статус технологічного бренду, знайомого з інноваціями, інфопривід для ЗМІ.

З недоліків – ціна. Так, це недешево, але повірте, воно того варте. Цей метод вже широко використовується у всьому світі, а для українських користувачів стане дивною і пригодою, що запам’ятається на довго.

Приклад №2

Наприклад, в компанії необхідно провести стратегічну сесію, панельну дискусію, навчальний івент для співробітників або ж конференцію. Перенесення івенту загрожує втратою часу, і, відповідно – грошей.

В такому випадку кращий варіант – скористатися стріммінг-сервісом. Skype або Zoom теж підійде, якщо вам треба подзвонити другу, колезі, нарізати завдання підлеглому або зв’язатися з мамою. Але, якщо вам потрібно щось більше, ніж простий відеодзвінок, тоді скористайтеся наступними варіантами: Facebook, YouTube, опрацюйте окрему функцію на вашому сайті або скористайтеся спеціальним стіммінговим сервісом.

Щоб ваш конференц-колл став чимось більшим, ніж стандартний відеобрифінг, увімкніть фантазію і дотримуйтесь інструкцій з VR-заходів, тільки без окулярів доповненої реальності.

Зйомку можна проводити в орендованій фотостудії або ж організувати її прямо на локації спікера, задекорувавши під концепцію заходу. Якщо у вас офіційний формат конференції – можливо встановити спеціальний подіум, для більшої офіційності заходу і ведучого.

Також, можна вести трансляцію на фоні «зеленки» (зелена циклорама). Це дозволить вам створити будь-який фон для стріму і занурити учасників у тематику заходу.

Читайте также:   Огляд методології Scrum

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *