Microsoft запустить безкоштовну програму навчання для 25 млн людей

Microsoft безкоштовно навчить цифрових навичок 25 млн осіб. Програма націлена в першу чергу на тих, хто втратив роботу через пандемію. Навчитися можна буде, в тому числі роботі розробника, графічного дизайнера й аналітика даних

Microsoft запустить нову програму навчання, яка допоможе 25 млн осіб придбати цифрові навички – тобто навчитися використовувати інформаційні технології для роботи на професійному рівні, говориться в пресрелізі на сайті компанії.

Microsoft сподівається, що вже до кінця року люди зможуть підвищити свою кваліфікацію. Програма націлена в першу чергу на тих, хто втратив роботу через кризу, викликану пандемією коронавірусу. Розширений доступ до цифрових навичок стане важливим кроком у прискоренні відновлення економіки, вважає компанія.

Читайте также:   Выбираем шляпку по форме лица - fashion-блог Эльвиры Гавриловой

Програма об’єднає ресурси й дані як самої Microsoft, так і її проєктів LinkedIn (соціальна мережа для нетворкінгу) і GitHub (платформа для розробників). На основі їх статистики компанія виділила 10 найбільш популярних професій і навичок, які необхідні для освоєння кожної з них. Наприклад, у своєму блозі Microsoft перерахувала такі професії, як розробник програмного забезпечення, менеджер проєктів, представник з продажів, фахівець з цифрового маркетингу і графічний дизайнер.

Доступ до навчального контенту буде вільним до кінця березня 2021 року. За $15 компанія випише сертифікат про пройдений курс для підтвердження отриманих навичок. Крім того, учасники програми отримають безкоштовний доступ до інструментів компанії з пошуку роботи. Всі ресурси будуть об’єднані на платформі LinkedIn і будуть доступні чотирма мовами: англійською, французькою, німецькою та іспанською.

Читайте также:   4 фешн-поради, як освіжити зимовий гардероб

Крім того, Microsoft виділить $20 млн у вигляді грантів некомерційним організаціям на підтримку людей, які постраждали від кризи. $5 млн будуть спрямовані організаціям, які допомагають виключно кольоровим людям. Компанія також пообіцяла надавати аналітику на основі даних сервісу LinkedIn Economic Graph урядам, щоб вони могли краще розуміти потреби економіки на місцевому рівні.

«Найбільш жорсткий удар кризи припав на людей, яким найважче з ним впоратися. Рівень безробіття різко виріс для кольорових людей і жінок, так само як і молодих працівників, людей з вадами здоров’я і людей без освіти. Наша мета – поєднати краще, що є в технологіях, з більш міцним партнерством з урядами та некомерційними організаціями, щоб допомогти людям», – наводить компанія слова свого президента Бреда Сміта.

Читайте также:   Ультрамодно: Кимоно - лучшие образы It-Girls - fashion блог Эльвиры Гавриловой

За оцінками Microsoft, світовий рівень безробіття може досягти 250 млн осіб у 2020 році.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2304

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *