Відеогру внесли до списку рекомендованої літератури в школах

А ви знали, що комп’ютерну гру This War of Mine польський уряд планує внести до переліку рекомендованого списку літератури в школах? Про таке рішення повідомив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецькі.
Польща буде першою країною, в якій комп’ютерна гра стане в каноні шкільних предметів. Цікаво, коли у нас з’явиться щось подібне, як думаєте?

Сьогодні думаємо над тим, щоб зміст комп’ютерних ігор входив у необов’язковий список шкільного читання, щоб молодь могла використовувати ігри для представлення різних ситуацій не гірше, ніж читаючи книги, – каже прем’єр-міністр Польщі.

Так, гру внесуть в рекомендований (але не обов’язковий) список для прочитання літератури в середній школи вже в наступному навчальному році.
Крім того, старшокласникам, які будуть вивчати історію, культуру, соціологію, етику та філософію, нададуть безкоштовний доступ до гри This War of Mine.

Читайте также:   Як зміцнити імунітет: продукти, напої, вітаміни

This War of Mine – це польська відеогра, симулятор виживання під час війни у вигаданому місті вигаданої держави. Головні герої – мирні жителі та їх мета вижити в охопленому війною місті.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 3

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *