Будинок Chanel вже не буде таким, як за часів Карла Лагерфельда

Згадуємо найвидовищніші покази кайзера і чекаємо нових, більш скромних шоу

Індустрія моди змінилася! Так, про рішення зменшити кількість колекцій вже заявили численні модні бренди, зокрема, Gucci і Armani. Тим часом бренд Chanel здавати обороти не збирається. Французький Будинок планує і надалі показувати по 6 колекцій на рік, але, як запевняють експерти, не з таким розмахом, як було за часів Карла Лагерфельда.

Керівництво Будинку вимушено зменшити витрати на сценографію і декорації, якими славилися видатні шоу модельєра! Про те, що масштаб буде «дещо менше», вже заявила креативний директор бренду Віржіні Виар. Між іншим, бренд буде уникати знижок і онлайн-розпродажів. До речі, вартість деяких популярних позицій (зокрема, сумок і аксесуарів) вже збільшилася на 15 відсотків.

Читайте также:   Новий б’юті-тренд в Азії: чому кореянки відмовляються від 10-ступеневої системи догляду?

«Ми як і раніше переконані в тому, що особисті відносини між консультантом і клієнтом є пріоритетом в luxury-галузі. Ми готові до того, що пандемія призведе до значного скорочення прибутку в 2020 році, а наступні 24 місяці будуть важкими для сектора», – зазначив фінансовий директор бренду Філіп Блондо.
А тепер, в очікуванні «скромних» шоу, хочеться згадуючи видовищні покази Лагерфельда!

2006

2007

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2017

2019

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.