З зараженого коронавірусом корабля Diamond Princess зняли карантин

Круїзний лайнер з 25 українцями на борту знаходиться біля берегів Японії

З круїзного лайнера Diamond Princess, який стоїть в Японії, зняли двотижневий карантин через китайський коронавірус, повідомило видання The Japan Times. Корабель почали залишати пасажири без ознак хвороби COVID-19.

На берег вже зійшла перша група – близько 500 осіб, серед яких більшість літніх людей. На автобусах і таксі вони покинули порт. Далі лайнер повинні покинути люди, які перебували в одних каютах з хворими. Очікується, що всі пасажири покинуть судно до 21 лютого.

Багато з тих, хто зійдуть з корабля, будуть піддані ще 14 дням карантину після повернення додому. Наприклад, 200 осіб, яких Австралія планує доставити чартерним рейсом. США, Канада та інші країни проводять аналогічну політику.

Читайте также:   Ми розпочали боротьбу з коронавірусом, а ви?

Круїзний лайнер Diamond Princess 20 січня вийшов з японського міста Йокогама у двотижневий круїз маршрутом Кагосіма – Гонконг – Окінава. Планувалося, що він буде завершений 4 лютого. Починаючи з 3 лютого японські медики почали перевірки, а 5 лютого в 07.00 ранку було прийнято рішення закрити судно на карантин. На Diamond Princess – близько 3 тисяч осіб.

Раніше повідомлялося, що двоє заражених коронавірусом українців, які перебувають на судні, почувають себе нормального. Одного з них готуються виписати з лікарні. Всього на борту перебувають 25 українців, які є членами команди.

Тим часом від нового коронавіруса в Китаї померли 2004 людини, а одужали – 14,6 тисячі осіб. Всього заразилися COVID-19 у світі – 75,2 тисячі осіб.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *