В Італії від коронавіруса померла шоста людина

224 людини — заражені

В Італії зросла кількість померлих від нового китайського вірусу. Їх число досягло шести осіб. Про це повідомляє Rai News.

– Останньою жертвою стала 80-річна жінка в Ломбардії, яку госпіталізували в Брешії з муніципалітету Крему. Вона страждала онкологічним захворюванням, – йдеться в повідомленні.

Усі загиблі в Італії – літні люди, які мали проблеми зі здоров’ям. П’ятій жертві було 88 років, усі померлі – літні люди у віці 78, 75, 68, 84 і 88 років.

Станом на 24 лютого, 224 людини в країні заразилися новим коронавірусів Covid-19. Найбільше зафіксовано в Ломбардії – 172 хворих, у Венето – 27 випадків, Емілії-Романьї – 18, П’ємонті – чотири і три в Лаціо. Європейська країна знаходитися на третьому місці у світі за кількістю випадків заражень після Китаю та Південної Кореї.

Читайте также:   "Історичний момент": ВООЗ схвалила першу в світі вакцину проти малярії

В Італії припинені всі громадські заходи. Навчальні установи, музеї та державні підприємства працюють в обмеженому режимі. За порушення порядку загрожує кримінальна відповідальність – від штрафу до арешту строком на 3 місяці.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.