В ЄС оновили правила пересування: тепер є темно-червоні зони COVID-19

Цей колір буде застосовуватися в районах, де вірус циркулює на дуже високому рівні

У країнах ЄС ввели “темно-червону” зону карантину. Згідно з рішенням Ради ЄС, нова категорія обмежень додається до існуючих категорій зеленого, оранжевого, червоного і сірого кольорів на щотижневій карті, що публікується Європейським центром профілактики та контролю захворювань. Останнє оновлення карти було 28 січня.

Як повідомляється на сайті Ради, даний колір буде застосовуватися в районах, де вірус циркулює на дуже високому рівні. У тому числі мова йде і про інші інфекційні штами, що викликають занепокоєння. “Темно-червоними” будуть райони, де сукупний 14-денний рівень повідомлень про випадки COVID-19 становить 500 або більше на 100 000 осіб.

Читайте также:   В Одесской области в разы увеличились зарплаты семейных врачей

За даними Ради, з ростом числа інфекцій і поширенням нових штамів вірусу велика частина блоку вже в “червоній зоні”, тому нові “темно-червоні зони” допоможуть виділити зони з дуже високим ризиком. Повідомляється, що держави-члени ЄС повинні перешкоджати всім несуттєвим поїздкам в червоні і темно-червоні райони, одночасно намагаючись уникнути перешкод для основних подорожей. Вони також повинні вимагати від осіб, які подорожують з району, класифікованого як темно-червоний, пройти тест на COVID-19 до прибуття і пройти карантин/самоізоляцію.

– З огляду на збільшення можливостей тестування COVID-19, в рекомендації також вносяться поправки, що надають державам-членам можливість вимагати від мандрівників, що прибувають з помаранчевої, червоної і сірої областей, зробити тест перед вильотом, – підкреслили в Раді ЄС.

Читайте также:   Попытки сделать селфи и алкоголь: какие еще опасности подстерегают беспечных туристов?

Тепер люди, які будуть подорожувати з “темно-червоного” регіону, повинні будуть обов’язково пройти тест на COVID-19 до виїзду і карантин або самоізоляцію по прибуттю в іншу країну.

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.