У РНБО розповіли, кому остерігатися коронавируса: вік і проблеми зі здоров’ям грають роль

Назвали групи ризику з урахуванням хронічних хвороб

На сайті Ради національної безпеки та оборони виділили групи ризику інфікування коронавірусом. Найменше ризикують люди від 10 до 39 років (ймовірність захворювання – 0,2%).

– Для 40-49-річних – відповідно 0,3%; для 50-59-річних – 1,3%; для 60-69-річних – 3,4%, для 70-79-річних – 7,8%. В зоні найбільшого ризику знаходяться люди похилого віку у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%, – сказано в повідомленні.

Діабетики та люди з хворобами дихальної системи теж в групі ризику.

За два місяці спалахів коронавіруса лікарі помітили, що молоді й здорові люди переносять інфекцію, як легку застуду. Ліків, які вбивають збудник, немає, але сильний імунітет справляється самостійно. 30 322 особи вже зцілилися. Були випадки, коли хворий видужував, а після отримував відповідь з лабораторії, що хворів на коронавірус.

Тим же, хто знаходиться в групі ризику, потрібно уникати людних місць і контакту з людьми, які чхають і кашляють. Боїтеся заразитися – допоможіть імунітету. 

Є і народні способи допомогти іммунці відновитися. А ось зациклюватися на проблемі й нервувати не потрібно: це імунітету шкодить.

Читайте также:   5 теорий о дежавю: кажется я уже читал эту статью...

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *