У Німеччині виявлено новий штам коронавірусу

Заразилися 35 пацієнтів, дослідження проводить клініка “Шаріте”

Новий вид коронавірусу виявили в німецькі лікарі. У 35 пацієнтів підтвердили новий вид COVID-19 в лікарні баварського міста Гарміш-Партенкірхен. Він відрізняється від раніше виявлених мутацій, які отримали назви “британський штам” і “південноафриканський штам”. Про це 19 січня повідомляє Deutsche Welle.

За словами директора клініки, поки перевіряють, наскільки заразний і наскільки смертоносний новий варіант коронавірусу. Його заступник сказав, що поки не потрібно панікувати.

– Ми повинні дочекатися повного секвенування. На цей час ми не можемо сказати, чи має ця (мутація) будь-яке клінічне значення, – сказав Клеменс Стокклаузнер.

Зразки пацієнтів були відправлені до берлінської лікарні “Шаріте” для подальшого дослідження.

Про нові штами коронавірусу широко (і панічно) заговорили після того, як кілька країн скасувала авіасполучення з Британією через новий, більш заразний штам. Україна на такий крок не пішла, проте в МОЗ порадили по можливості не їздити до Великобританії, Данії, Австралії та Нідерландів, де новий тип вірусу зафіксовано.

Тим часом в Україні циркулюють мінімум п’ять штамів коронавірусу. У Центрі громадського здоров’я стверджують, що отримані результати показали приналежність циркуляційних на території України вірусів до глобальної генетичної лінії B з Китаю.

Водночас в ВООЗ прогнозують, що нові види коронавірусу в результаті мутацій продовжать з’являтися.

Читайте также:   Желатиновый робот сможет путешествовать внутри человека?

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *