Провокує пневмонію: ВООЗ екстрено збереться через новий смертельний вірус з Китаю

Менше ніж за місяць через коронавірус померли шість осіб

Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреісус збирає екстрене засідання через вірус з Китаю. Воно заплановане на середу, 22 січня. Про це ВООЗ написала в своєму мікроблозі в Twitter.

– Я збираю засідання Комітету з надзвичайних ситуацій, щоб з’ясувати, чи є спалах нового коронавірусу (2019 nCoV) надзвичайною ситуацією міжнародного значення і які рекомендації слід прийняти для боротьби з ним, – заявив Гебреісус.

Також у ВООЗ попередили про можливість поширення коронавірусу 2019 nCoV нового типу в інших країнах. За словами офіційного представника організації Таріка Язаревіча, в світі зареєстровано 278 підтверджених випадків нової пневмонії. Про це пише Reuters.

Читайте также:   Бути чи не бути кардіології майбутнього в державних медичних установах?

– Ці цифри швидко змінюються. Чотири випадки зафіксовано за межами Китаю – два в Таїланді, один в Японії та один у Республіці Корея. Слід очікувати нових випадків в інших районах Китаю і, можливо, в інших державах, – заявив Язаревіч.

Напередодні влада Китаю підтвердила смерть шістьох людей через цей вірус. Всі летальні випадки зафіксовані в місті Ухань в Центральному Китаї, де було зафіксовано спалах коронавірусу 2019 nCoV.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.




Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.