Новини коронавіруса: у Британії захворів міністр охорони здоров’я, а в Італії вже понад 10 тисяч осіб

А в Китаї ситуація поліпшується

Станом на 11 березня, у світі зафіксували 118 745 випадків зараження коронавірусом. З них померли 4284 людини, а вилікуватися вдалося 65 740. Про це повідомляє Центр системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса.

Серед країн Європейського Союзу найбільше випадків зараження коронавірусом зафіксували в Італії – 10 149. Від ускладнень померли 168 осіб. А також хворих:

у Франції – 1784 (померли – 33);

в Іспанії – 1695 (померли – 35);

у Німеччині – 1565.

Найбільше хворих за добу вилікувалися у Китаї – 1372. Водночас за цей час там виявили 22 нові випадки зараження і 16 осіб померли. Також вперше COVID-19 зафіксували в Туреччині.

Читайте также:   Відверта розмова: коли треба відвести дитину до психолога?

У міністра охорони здоров’я Британії виявили коронавірус

Міністр охорони здоров’я і член парламенту Великобританії Надін Дорріс повідомила, що тест на наявність китайського вірусу нового типу виявився позитивним, передає BBC.

– 62-річна Дорріс виконує всі рекомендації лікарів і самостійно відокремилася у своєму будинку. Однак урядовець хвилюється за свою 84-річну матір, яка з нею проживає, – пише видання.

Невідомо, скільки було зустрічей у жінки до виявлення у неї COVID-19. , Органи охорони здоров’я вже почали перевіряти всіх, з ким мала контакти міністр Дорріс.

Станом на 11 березня, у Великобританії від COVID-19 померли 6 осіб, а всього заразилися 382. Національна служба охорони здоров’я Великобританії вже заявила, що розширює свої можливості по тестуванню на коронавірус.

Читайте также:   Зеленський: Україну врятували вчасно введені карантинні заходи

У передмісті Нью-Йорка виявили вогнище COVID-19

Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо заявив про створення особливої зони зараження коронавірусом радіусом в одну милю (1,6 км) в місті Нью-Рошелл на північ від мегаполіса.

– Там, ймовірно, знаходиться найбільше в Штатах вогнище зараження. На допомогу жителям цієї зони ми направили військовослужбовців Національної гвардії США, які будуть виконувати цивільні функції. Зокрема, вони будуть займатися прибиранням шкіл і доставляти їжу людям, що знаходяться на карантині, – сказав він.

Мер міста Нью-Рошелл Ноам Бремсон зазначив, що Національна гвардія буде допомагати людям отримувати їжу, а не виконувати військові або поліційні функції.

– Це не зона відчуження або карантину, в’їзд нікому не заборонено, – запевнив він.

Читайте также:   Відкриття вчених дозволить пацієнтам з пошкодженим голосовим апаратом «заговорити» своїми голосами

У штаті Нью-Йорк зафіксували 173 випадки зараження коронавірусом, що є найвищим показником в країні. З них 108 виявлено в графстві Уестчестер, в якому знаходиться місто Нью-Рошелл. Усього в Сполучених Штатах зареєстрували 972 випадки інфікування, 23 з них – смертельні.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *