Небезпечний вірус з Китаю убив 25 людей

При цьому кількість заражених зросла до 830

Жертвами нового типу коронавіруса 2019 nCoV у Китаї померли вже 25 осіб, а кількість заражених досягла 830 у 29 адміністративних одиницях провінційного рівня, повідомила влада країни. Ця недуга небезпечний тим, що різко провокує пневмонію.

– У 20 адміністративних одиницях провінційного рівня було зареєстровано в цілому 1072 передбачуваних випадків захворювання на пневмонію. Кількість смертей від пневмонії збільшилася до 25. 24 з них було зареєстровано в провінції Хубей, – сказано в публікації.

Випадки зараження китайським вірусом вже зафіксовані в Таїланді, США, Японії, Південної Кореї, Білорусі. У Росії з підозрою на захворювання ізолювали двох осіб.

Вперше про дивну пневмонію в Китаї заговорили наприкінці грудня 2019 року. Значна кількість хворих відвідували ринок морепродуктів в місті Ухань (провінція Хубей). Причому з цього міста літають прямі авіарейси в Лондон, Париж, Дубай та інші міста найбільші міста світу.

Читайте также:   В Ухані школярів на карантині змусили вчитися віддалено через DingTalk. Вони за ніч обрушили рейтинг додатка Alibaba, щоб його видалили з App Store

У місті Ухань оголосили карантин, скасовані всі відбувають автобуси, поїзди та літаки.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.