Навіщо класти лимони з сіллю біля ліжка?

Лимони не без підстав вважаються цілющими плодами. Доведено, що вони покращують здоров’я серця, позитивно впливають на втрату і підтримання ваги, а також лікують шлунково-кишкові розлади і усувають проблеми з травленням.

Відомо, що деякі, особливо обізнані люди кладуть лимони поруч із ліжком, попередньо обсипавши їх сіллю. А навіщо це робити, і який саме вплив чинять кислючі цитруси на організм під час сну, читайте длі:

Відлякують комах

Лимони містять природні ефірні масла, які є ефективними репелентами. Розміщення декількох лимонних дольок на столику біля ліжка буде достатньо, щоб відлякати мух і комарів, забезпечивши вам спокійний нічний сон.

Поліпшують дихання

У лимонах багато корисних антиоксидантів, вплив яких покращує здоров’я дихальних шляхів. Вдихання лимонного аромату під час сну очищає забиті слизом носові проходи, дозволяючи легше дихати і краще спати.

Читайте также:   В Одесской области в разы увеличились зарплаты семейных врачей

Покращують якість повітря

Ви можете утримувати будинок в ідеальній чистоті, але ніщо не освіжить його повітря краще, ніж свіжий аромат лимона. Він природним чином бореться з неприємними запахами, в тому числі цибулі і навіть фарби.

Знімають стрес

Лимони – прекрасний інструмент для ароматерапії. Щось в їх запаху викликає ностальгію і бажання “навести чистоту” у всіх сферах життя. Використовуйте свіжий аромат лимона, щоб позбутися від стресу, нав’язливих думок і негативних емоцій.

Заряджають енергією

Багато людей терпіти не можуть рано вставати. І пов’язано це не стільки з лінощами, скільки з неможливістю швидко прокинутися і почати функціонувати. Якщо ви хочете прокидатися якомога швидше, спробуйте помістити кілька шматочків лимона біля свого ліжка. Їх аромат викликає вивільнення в мозку серотоніну – хімічної речовини, що дозволяє зустріти день у всеозброєнні.

Читайте также:   Вплив пандемії на атмосферу Землі: якість повітря в світі покращилася

«Бальзам» для серця

Лимони володіють потужними антідепрессантними властивостями, вони створюють позитивний настрій і балансують емоції. Такий вплив на розум і тіло сприяє зниженню кров’яного тиску, зменшення ризику інсульту і серцевого нападу.

Покращують концетрацію

Не всі розуміють, що здатність концентруватися на роботі вдень – це результат хорошого нічного сну. Вдихання аромату лимона дозволяє краще розслабитися, швидше заснути і спати без прокидання, що сприяє кращій переробці мозком подій минулого дня. Після якісного нічного сну ви зможете краще зосереджуватися на своїх денних завданнях.

Читайте також: СУПРУН ПРО СХУДНЕННЯ ДО ЛІТА: ЩО ЇСТИ, ЯК ТРЕНУВАТИСЯ, СКІЛЬКИ СПАТИ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 458

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *