Наркологічна клініка «Доктор Благо Плюс»

Наркологічна клініка «Доктор Благо Плюс»

Наркологічна клініка «Доктор Благо Плюс» спеціалізується на лікуванні і психосоціальної реабілітації людей з проблемами хімічної та інших видів залежностей (алкоголізм, наркоманія, токсикоманія, ігроманія).

Юрій Довгий, головлікар клініки «Доктор Благо Плюс».  ЛАУРЕАТ РЕЙТИНГУ ПОПУЛЯРНОСТІ «НАРОДНЕ ВИЗНАННЯ-2013» В НОМІНАЦІЇ «ЛІДЕР В СФЕРІ ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ ТА НАРКОМАНІЇ». Спеціалісти нашого центру мають великий досвід роботи в лікуванні наркоманії, алкоголізму, токсикоманії та ігроманії.

В ЦЕНТРІ Є ТРИ ВІДДІЛЕННЯ:

 • Консультативно-поліклінічне відділення, де консультують спеціалісти нашого центру (нарколог, психіатр, гепатолог, анестезіолог, озонотерапевт, психотерапевт), проводиться діагностична оцінка психосоматичного стану організму пацієнта та надається допомога в амбулаторному режимі;
 • Відділення інтенсивної терапії, де проводяться процедури швидкої опійної детоксикації (ШОД) з апаратним моніторингом життєво важливих функції організму під контролем кваліфікованих лікарів-реаніматологів;
 • Відділення реабілітації, де з пацієнтом працюють психотерапевти та психологи по наступних методиках: індивідуальна, гуртова, та сімейна консультації (drug counseling); індивідуальна, гуртова психотерапія (гештальт-терапія, психодрама, арт-тепапія та ін.).

Клініка знаходиться в центрі курортної зони Одеси (10-а станція Великого Фонтану), де чудово поєднуються чисте морське повітря, піщані пляжі та архітектурні комплекси старої і нової Одеси. В клініці створені всі необхідні умови для комфортного перебування. Пацієнти розміщуються в окремих палатах на одного, двох та трьох людей. Також є комфортабельні люкси. Персонал клініки з увагою та турботою ставиться до всіх побажань пацієнтів, що створює сприятливу психологічну обстановку.

У РОЗПОРЯДЖЕННІ ПАЦІЄНТІВ:

  • медперсонал – цілодобово;
  • біль’ярд, теніс;
  •  тренажерна зала, сауна;
  • комп’ютерна зала;
  • охорона – цілодобово;
  • 4-разове харчування з індивідуальним підбором дієт-столів;
  • Проводяться екскурсії по пам’ятках міста (по рекомендації лікаря).

УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ, УВАЖНЕ СТАВЛЕННЯ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ПЕРСОНАЛУ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ВИСОКУ ЯКІСТЬ ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ, А РОЗТАШУВАННЯ ЦЕНТРУ В КУРОРТНІЙ ЗОНІ ДОЗВОЛЯЄ ПОЄДНУВАТИ КОМФОРТ САНАТОРІЮ ТА ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ В КЛІНІЦІ.

Адреса: м. Одеса, вул. Дмитра Донського, 2а/7.
Телефон: +038 (097) 242-29-22; +038 (048) 702-34-24
e-mail: yurgen2407@gmail.com;
skype: doctorblago

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 163

Напишите комментарий

Your email address will not be published.