Косметологія з медичним підходом – Людмила Порохова

Людмила Порохова

Людмила Порохова – лікар-дерматовенеролог вищої категорії, косметолог, дерматоонколог. Проводить обстеження і лікування захворювань шкіри, волосся і шкірних новоутворень, а також контурну та інтимну пластику.

Не дивлячись на чималу кількість косметологів, що пропонують свої послуги, не так легко знайти дійсно кваліфікованого фахівця, який не зашкодить, а допоможе. Людмила Порохова – косметолог з медичною освітою і багаторічним досвідом у дерматології. Її клієнти – не тільки жінки, а й чоловіки, яким важлива власна зовнішність – політики, бізнесмени та зірки. Редакція «Деньги плюс» поспілкувалася з Людмилою і дізналася про її роботу.

З якими проблемами до вас найчастіше звертаються клієнти?

Дуже часто – з проблемами випадіння волосся, оскільки я не тільки косметолог, але й трихолог; також – з вугровою хворобою і мікозами, а ще – з атопічними дерматитами. І щоб вирішити ці та інші проблеми, для початку я відправляю пацієнтів на обстеження, де беруться аналізи, посіви і зіскрібки тканин. Далі призначаю лікарське лікування, і тільки після всього цього підключаються косметологічні методи.

Які найпоширеніші причини випадіння волосся?

Часто це стається після перенесених стресів, а також буває обумовленість генетичною схильністю до облисіння. В останньому випадку зупинити повністю процес випадіння волосся неможливо. Але якщо молода людина, яка знає про таку свою схильність до облисіння, займеться цією проблемою у віці 15-20 років, то до 40 років ще вдасться зберегти волосяний покрив. Грубо кажучи, чоловік облисіє не в 30, а в 50 років.

Чому так важливо вибрати грамотного косметолога?

На жаль, дуже багато працює не косметологів, а косметичок. У нас мало лікарів-косметологів, і частіше саме косметички займаються лікуванням. Першою чергою батьки чомусь ведуть підлітка з вугровим захворюванням не до лікаря, а до косметички – на чистку. І часто хвороба переходить в більш агресивну стадію, залишаючи на шкірі рубці. Я співпрацюю з косметичними кабінетами і фахівцями, які грамотно проводять чищення. Ми один одного не виключаємо, а доповнюємо. Але вони без лікаря не втручаються. Тобто якщо людина проходить активне лікування, йому багато процедур протипоказані.

Які з нових технологій ви використовуєте у своїй практиці?

Дуже добре зараз зарекомендував себе при захворюваннях шкіри і волосся плазмоліфтинг. Його суть полягає в тому, що береться кров людини в спеціальну пробірку, від’єднується плазма, яка потім втирається або вводиться ін’єкціями. Тож якщо не буде хорошої і дорогої пробірки, то процедура не дасть очікуваного ефекту. Ще мені зараз дуже подобається працювати гідроксиапатитом кальцію, який сприяє омолодженню шкіри без збільшення її обсягів. Зони застосування абсолютно різні – декольте, шия, чоло, можна навіть робити мезотерапію з гідроксиапатитом кальцію. Завдяки цьому препарату шкіра виробляє власний колаген і набуває видимого наповнення.

Контакти:

тел: (048) 799-7-999

(098) 9-777-999

(099) 07-9999-7

e-mail: lyuka.p@gmail.com

skype: lyuka.p

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1280

Напишите комментарий

Your email address will not be published.