Як дитячий садок впливає на майбутнє дитини? – Академія дитинства

Як дитячий садок впливає на майбутнє дитини

Питання здоров’я дитини при відвідуванні дитячого садка є найактуальнішим для батьків. Засновник приватного дошкільного закладу «Академія дитинства» Олена Євгенівна Михалевич відповідає на найактуальніші питання, що стосуються відвідування дошкільних установ – спеціально для читачів журналу “Деньги плюс”.

Коли для здоров’я дитини краще віддавати її до дитячого садка?

Адаптація у малечі найкраще проходить у той період, коли немає холодних днів, тому краще дитину приводити в садочок у весняно-літній період. Також у цей час починається активна підготовка до навчального року, тому найкращий час для початку відвідування дитячого садка – травень-липень.

Вважається, що імунітет дітей міцніє до 4 років. Але не у всіх матусь є можливість знаходитися так довго в декретній відпустці. Тож як підготувати дитину, молодшу 4 років, до відвідування дитячого садка?

На початку життя дитини найкращий спосіб зміцнити її імунітет – це, звичайно ж, грудне вигодовування. Таким чином закладаються основи здоров’я. По завершенню цього періоду дуже важливо забезпечити дитині здорове харчування, регулярні прогулянки на свіжому повітрі, фізичний розвиток. Усе це зміцнює дитячий імунітет, роблячи його стійким до хвороб. Накопичувальний ефект зберігається протягом усього життя.

З точки зору психоемоційного здоров’я, як пояснити дитині перед оформленням до дитячого садочка, куди вона йде і що вона там буде робити?

Усе залежить від того, яку установу буде відвідувати дитина, від психологічного клімату, який її там чекає. У дитсадках повинні працювати люди, які здатні присвятити весь свій час вихованню дітей, подарувати їм свою любов і часточку душі. Тоді діти будуть відчувати себе комфортно. Необхідно вибирати дитячий дошкільний заклад з психологічно здоровим середовищем, а дитині слід пояснити, що вона буде спілкуватися з однолітками й отримувати нові знання.

У дитячому садочку «Академія дитинства» є ясельна група, і наймолодшій вихованці – 1 рік і 5 місяців. Вона із задоволенням відвідує наш дитячий садок, їй тут комфортно. Діти сприймають ті умови, які створюють дорослі, тому у нас дуже високі вимоги до персоналу.

Перед початком відвідування дитячого садка потрібно здавати аналізи і проходити огляд у лікарів?

Батьки зобов’язані бути обізнаними про стан здоров’я своєї дитини, і не тільки для відвідування дошкільних установ, адже ми живемо в умовах постійного стресу, який відбивається на наших дітях також. Тому батьки повинні контролювати всі процеси, звертати увагу на поведінку та самопочуття дитини й обов’язково звертатися до лікарів за порадою або консультацією.

Для підтримки здоров’я дитині необхідно збалансоване харчування, достатня кількість пиття. Розкажіть, будь ласка, про правильне меню для дітей у дошкільних установах.

Ми докладаємо всіх зусиль і прагнемо до того, щоб дитячий садок відповідав найвищому рівню в місті. Ми маємо досвід виховання власних дітей, на підставі якого втілюємо все те, чого їм не вистачило, що хотілося б дати. Здорове харчування дітей – це принципова позиція керівництва дитячого садка. Раціон харчування складається з продуктів, які ми давали б своїм дітям. Екологічно чисті продукти закуповуються тільки на фермерських господарствах. Готують кухарі за своєю технологією на очищеній воді, є навіть своя власна випічка. У меню – тільки дієтичні види м’яса: кролик, перепела, молода телятина, обов’язковою є також риба. Якість приготування страв знаходиться під строгим контролем. Адже харчування – це основа здоров’я.

Як складається розпорядок дня?

Розпорядок дня у дітей відповідає усім рекомендаціям стосовно вікових груп. Вранці вихователі приймають кожну дитину, допомагають переодягнутися. Після цього – сніданок, розвиваючі ігри, триразова прогулянка в будь-який час року, за винятком сильної негоди. Дитячий садок розташований практично біля моря, тому на прогулянках діти дихають цілющим чистим повітрям. Протягом дня проводяться заняття, в основі яких – новітні методики навчання. Діти вчаться з задоволенням, грають у ділові ігри, соціалізуються, готуються до школи. Також у нас є й ексклюзивні заняття: дихальна гімнастика, хореографія, англійська мова за унікальною методикою. У нашому садку п’ятиразове харчування, і діти їдять із задоволенням – до цього налаштовують і самі страви, і сервіровка. Красивий посуд і сервіровка розвиває естетичний смак – ми піклуємося про кожну деталь виховного процесу. Батьки дуже задоволені, їм подобаються результати, яких досягають діти до 6-ти років. Вони вже прекрасно орієнтуються у багатьох сферах життя, мають за плечима багаж знань і повністю готові до школи.

Чи має спеціалізацію дитячий садок?

У нас проводиться багато різних занять, спеціалізація залежить від побажань дитини або її батьків. Проводяться індивідуальні та групові заняття хореографією, риторикою, танцями, англійською мовою, малюванням, організовуються ділові ігри. Наші фахівці завжди бачать потенціал своїх вихованців і прагнуть його розвивати.

А які вимоги щодо кваліфікації викладачів?

Ми віддаємо пріоритет тільки досвідченим висококваліфікованим фахівцям, які мають педагогічну і/або медичну освіту. У вихователів обов’язково має бути професійне почуття і вміння віддавати себе дітям. Навчання проводиться в легкій, ненав’язливій ігровій формі, є особливий підхід до гіперактивних дітей.

Що робити, якщо дитина не хоче ходити в дитячий садок?

Однозначно, у цьому немає провини дитини. Швидше за все, батькам потрібно переглянути вибір дитячої установи. Діти, як правило, дуже люблять спілкування, тому небажання йти в дитячий садок – це проблеми не дитини, а самого освітнього закладу. У нас усі дітки із задоволенням проводять у садочку цілий день.

Ми з привітністю чекаємо всіх, хто хоче подарувати своїй малечі щасливе дитинство!

Дитячий садочок «Академія дитинства» працює вже більше 8 років, і за цей час зібрав безліч захоплених відгуків. У 2016 році ми стали переможцями конкурсу «Найякісніші товари і послуги» в номінації «Освітні послуги». Вдячні батьки просять нас відкрити для їхніх дітей початкову школу, і у нас є для цього і матеріально-технічна база, і потенціал. Можливо, незабаром, ми порадуємо вас новим навчальним закладом!

Діє гнучка система знижок при внесенні абонентської плати на тривалий термін, а також для батьків, які приводять двоє дітей і більше.

Чекаємо вас за адресою:

вул. Семена Яхненка, 16.

+38 067 484 22 71

www.akademiya-detstva.com.ua

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *