В Ізраїлі винайшли полімерну шкіру

Унікальні властивості та області застосування

Полімерну шкіру винайшли в Ізраїлі. Лікарі використовують інновації для лікування опіків замість пластиру і бинтів.

Другу шкіру розбризкують на опік з балона. Вона герметично закриває рану, поки власна шкіра пацієнта відновлюється. Також це позбавляє пацієнтів необхідності міняти бинти, а, отже, переживати нестерпний біль.

30-річний електрик Аві Роттенберг потрапив до лікарні в жовтні минулого року з важкими опіками. Часті зміни пов’язок на пошкоджених ділянках приносили йому сильний біль. І тоді чоловік зважився випробувати інноваційний спрей, який врешті-решт допоміг.

Полімерна шкіра може залишатися на шкірі до трьох тижнів. А коли опік загоїться – відшаровується сама. Такий винахід незамінний для хворих, які потребують частої зміни бинтів. Це зменшує біль, адже не прилипає до ран. До того ж, економить перев’язувальний матеріал. Прозорість спрею також дозволяє лікарям стежити за процесом відновлення.

Читайте также:   Одесса научная: какое производство сосредоточено в Южной Пальмире?

Спрей вже випробували і схвалили в десяти ізраїльських і європейських клініках. Компанія-виробник планує запустити спрей в продаж вже в середині року. Спочатку в Європі, а потім і в США. Вартість спрею поки не розголошують. Але обіцяють зробити його максимально доступним. Зокрема, щоб інновацію змогли включити в свою аптечки рятувальники.

Читайте також: ШВЕДЫ ИЗОБРЕЛИ НОВЫЙ СУПЕРКЛЕЙ ДЛЯ СРАЩЕНИЯ ПЕРЕЛОМОВ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.